1. SPIDER'S WEB
 2. Tech
 3. Gry

Rusza wyprzedaż Latobranie na Muve.pl. Świetne gry komputerowe do kupienia za grosze

Mieliśmy już do czynienia z Zimobraniami oraz Wiosnobraniami, ale czyszczenie wirtualnych magazynów Muve.pl w środku lata zdarza się po raz pierwszy. Przez 10 kolejnych dni w sklepie – platformie cyfrowej dystrybucji - wiele gier trafi pod cenowe cięcia, dając się kupić po atrakcyjnej cenie. Postanowiłem wybrać dla was najciekawsze z najciekawszych ofert.

Rusza wyprzedaż Latobranie na Muve.pl. Świetne gry komputerowe do kupienia za grosze

Latobranie z Muve.pl startuje 28 sierpnia (czwartek). Wyprzedaże rozpoczną się wraz z nadejściem 12:00. Przez 10 kolejnych dni na stronie internetowej sklepu będą wyprzedawane rozmaite komputerowe tytuły, z różnymi upustami cenowymi. Część z nich ma sięgać nawet  80% pierwotnej wartości. Ostatnie akcje tego typu doprowadziły do awarii serwerów sprzedawców, nie wytrzymując momentu zaraz po uruchomieniu wyprzedaży. Mam nadzieję, że tym razem będziecie mogli zakupić wszystko, na co macie ochotę i żadna ciekawa oferta nie umknie waszej uwadze. Żeby nieco ułatwić wybór, postanowiłem opisać najciekawsze z ofert zapowiedzianych na pierwszy dzień wyprzedaży:

Tomb Raider – 17,49 zł

Dlaczego warto kupić? Powrót Lary Croft do świata żywych zakończył się pełnym sukcesem. Gra jest niesamowita na przynajmniej kilku płaszczyznach. Po pierwsze, kultowy symbol branży gier został bardzo umiejętnie odświeżony. Lara wciąż może być obiektem westchnień wielu nastoletnich graczy, lecz fikcyjna archeolog z okrągłej seksbomby zamieniła się w kobietę, którą na co dzień możemy spotkać na ulicy. Protagonistka dostała charakter, którego tak bardzo jej brakowało.

Tomb Raider Definitive Edition 6

Po drugie – niesamowita grafika. Tomb Raider nawet dzisiaj jest jednym z najładniejszych tytułów, jakie kiedykolwiek ukazały się na rynku. Ośnieżone szczyty, bagna czy pełne detali jaskinie – wszytsko wygląda tutaj niesamowicie. Po trzecie – rozgrywka. Ta trzyma w napięciu do ostatniej minuty, nie rozczarowując nawet po wielu godzinach zabawy. Wszystko tutaj ze sobą zagrało. Zagadki, walka i eksploracja stanowią doskonałe trio. Po czwarte w końcu – tryb wieloosobowy, który znacząco wydłuża żywotność produkcji.

The Elder Scrolls V: Skyrim – 15 zł

Dlaczego warto kupić? Skyrim rozwinęło sprawdzony schemat na nieskrępowaną rozgrywkę w otwartym środowisku. Podróżowanie po świecie fantasy jeszcze nigdy nie było tak przyjemne, z kolei mnogość pobocznych zadań, grot, jaskiń i opuszczonych warowni sprawia, że mówimy o zabawie na tygodnie, o ile nie miesiące. Skyrim to również świetna scena modderów, którzy stworzyli wiele niesamowitych, w pełni darmowych rozszerzeń, usprawnień i dodatków. No i ten klimat! The Elder Scrolls V to naprawdę epickie, mięsiste i mężne doświadczenie, w sam raz na zbliżające się, długie jesienne wieczory. Tytuł był tak popularny, że przez miesiące jego cena nie drgnęła ani o grosz. Za 15 złotych grzechem jest nie kupić.

skyrim 3

Europa Universalis IV - 26,23 zł

Dlaczego warto kupić? Są strategie oraz są Strategie. Europa Universalis IV bez wątpienia należy do tej drugiej kategorii. Produkcja jest niesamowitym złodziejem czasu, oddającym w ręce gracza olbrzymie możliwości. Jeżeli szukacie produkcji wymagającej, ale również wciągającej i satysfakcjonującej, trudno o lepszą rekomendację. W niewielu grach siła słowa i handlu jest mocniejsza, niż brzdęk oręża, z kolei dyplomacją można osiągnąć więcej niż ogniem i stalą. Jeżeli chcecie rozwijać prowincje, siedzieć z nosem w ekonomicznych zależnościach, planować posunięcia na dziesiątki lat do przodu oraz sprawić, aby Rzeczypospolita rozciągała się od Key West po Ural - Europa Universalis IV rzuca wam wyzwanie.

europa 4

Te ważniejsze i bardziej ciekawe tytuły pierwszego dnia Latobrania prezentują się następująco:

 • BioShock w cenie 7,48 zł (cena sugerowana 29,9 zł)
 • BioShock 2 w cenie 7,48 zł (cena sugerowana 29,9 zł)
 • BioShock Infinite w cenie 43,96 zł (cena sugerowana 109,9 zł)
 • BioShock Infinite Columbia’s Finest w cenie 13,33 zł (cena sugerowana 19,9 zł)
 • Car Mechanic Simulator 2014 w cenie 9,95 zł (cena sugerowana 19,9 zł)
 • Europa Universalis IV w cenie 26,23 zł (cena sugerowana 104,9 zł)
 • Grand Theft Auto IV Complete Edition w cenie 32,5 zł (cena sugerowana 129,99 zł)
 • Grand Theft Auto The Complete Edition w cenie 39,98 zł (cena sugerowana 199,9 zł)
 • Grand Theft Auto The Trilogy w cenie 15,98 zł (cena sugerowana 79,9 zł)
 • Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City w cenie 17,5 zł (cena sugerowana 69,99 zł)
 • King's Bounty Gold Edition w cenie 10 zł (cena sugerowana 39,99 zł)
 • The Elder Scrolls IV: Oblivion Game of the Year Deluxe w cenie 25 zł (cena sugerowana 99,99 zł)
 • The Elder Scrolls V: Skyrim w cenie 15 zł (cena sugerowana 59,99 zł)
 • Tomb Raider w cenie 17,49 zł (cena sugerowana 69,99 zł)

Podczas pierwszego dnia Latobrania łącznie zostało przecenionych 71 gier oraz dodatków. Organizatorzy akcji chwalą się, że obniżą cenę ponad 800 tytułom i rozszerzeniom ze swojej oferty. Kolejne gry objęte promocją będą się pojawiać z każdym następnym dniem w samo południe. Latobranie potrwa do 6 września.