REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Konferencja Sony na Gamescom – live blog Spider’s Web

Znamy już wszystkie niespodzianki, jakie przygotował dla graczy Microsoft. W Sony bez wątpienia potrzebują mocnej, zdecydowanej odpowiedzi na Tomb Raidera obecnego jedynie na platformach konkurencji oraz Xboksa One wyposażonego w dysk o pojemności 1 terabajta. Czego możemy się spodziewać po Sony na Gamescom?

12.08.2014
18:56
Konferencja Sony na Gamescom – live blog Spider’s Web
REKLAMA
REKLAMA

Przede wszystkim odpowiedzi na premierę Xboksa One na nowych rynkach krajowych, w tym polskim. Czy będzie to odpowiedź wyrażona w samych grach, bądź odpowiedź cenowa – tego jestem naprawę ciekaw. Jako miłośnik wymagających, piekielnie trudnych gier Dark Souls i Demon’s Souls, nie mogę się doczekać pierwszego pokazu Bloodborne od From Software.

Chyba wszyscy czekają również na zobaczenie, jak prezentuje się w akcji horror Until Dawn, najprawdopodobniej współpracujący z hełmem rozszerzonej rzeczywistości Morfeuszem. Mam również cichą nadzieję, ze w końcu poznamy jakieś szczegóły na temat startu usługi PlayStation Now w przynajmniej części Europy. Nie można przy tym zapomnieć o nadchodzącym Driveclub, The Order 1886 oraz samodzielnym rozszerzeniu do InFamous: Second Son. Koniecznie oglądajcie z nami konferencję Sony!

Zaczynamy kilka minut przed 19:00. Bądźcie z nami!

REKLAMA

W przypadku problemów technicznych polecamy alternatywny odtwarzacz dostępny pod tym oraz tym adresem

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA