REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Szkoda, że nie możemy powiedzieć nic więcej - tak Apple zaprasza na konferencję 9 września 2014 r.

Stało się! Apple wysłało do amerykańskich mediów zaproszenia na swoją konferencję. Hasło, które ją promuje, jest bardzo zagadkowe.

28.08.2014
18:30
Szkoda, że nie możemy powiedzieć nic więcej – tak Apple zaprasza na konferencję 9 września 2014 r.
REKLAMA
REKLAMA

Apple słynie z tego, że zapowiada kolejne konferencje tajemniczymi hasłami. Rozpalają one wyobraźnię fanów i przedstawicieli mediów.

Tym razem Apple wysłało zaproszenie na konferencję, która odbędzie się już 9 września - poinformował loopinsight.com. Obok daty i loga Apple w tle widnieje hasło "Wish we could say more". Można je przetłumaczyć jako "szkoda, że nie możemy powiedzieć nic więcej".

Pisząc tego newsa w mojej głowie brzmią słowa "Wish we could say more". Znając Apple informacja ta ma podwójne dno.

apple konferencja

Pierwsze znaczenie jest oczywiste, Apple zaprasza na swoje święto i nie chce zdradzać nic więcej. Jednak mając na uwadze poprzednie prezentacje i hasła, które je zapowiadały wiem, że jest tu jeszcze jeden ukryty przekaz.

O co może chodzić z "powiedzeniem czegoś więcej"? Może Apple uderzy ponownie z Siri? A może hasło, w którym kryje się słówko "więcej" sugeruje nowego, większego iPhone'a? Albo więcej nowych urządzeń?

Premiera dużego smartfona albo phabletu Apple wydaje się być nieunikniona. Internet pęka już w szwach od plotek, więc coś musi być na rzeczy. Wielką niewiadomą pozostaje debiut Apple na rynku technologii ubieralnych, a przecież nteligentny zegarek i smart opaska, to urządzenia na które czeka wiele osób.

Wszystko się wyjaśni 9 września. Wtedy Apple odsłoni wszystkie karty. Już teraz zapraszam na live blog Spider's Web oraz do wspólnego oglądania i komentowania tej konferencji.

REKLAMA

--

Zdjęcie główne pochodzi z Shutterstock.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA