REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Karty upominkowe Google Play w końcu dostępne w Polsce

Piracenie aplikacji i gier na Androida jest w Polsce procederem powszechnym. Część osób robi to z powodu chęci oszczędności, a część zasłaniała się trudnościami ze zdobyciem odpowiedniej karty płatniczej, która byłaby obsługiwana przez Google. Pierwsi dalej będą robić to, co robili, a drudzy właśnie stracili swój koronny argument.

11.08.2014
10:50
Karty upominkowe Google Play w końcu dostępne w Polsce
REKLAMA
REKLAMA

Oto bowiem w Polsce oficjalnie zadebiutowały karty upominkowe Google Play. Aktualnie dostępne są karty o nominałach 50, 75 i 150 zł. Do kupienia są w sieci HDS (InMedio, Relay i 1 minute), ale już wkrótce powinny zagości także w innych sieciach sklepów.

Z kart upominkowych Google Play można korzystać zarówno na smartfonach i tabletach z systemem Android, jak i przez tradycyjną przeglądarkę internetową, na komputerze. Przy płatności wystarczy tylko wybrać polecenie „zrealizuj kod”.

karty-upominkowe-google-play

Kartami można kupować zarówno gry, aplikacje, filmy, jak i książki, czyli generalnie wszystko, co jest aktualnie dostępne w polskiej wersji Sklepu Google Play. Nowa forma płatności debiutuje oficjalnie w Polsce dzisiaj (11 sierpnia). Wcześniej mogliście widzieć je w niektórych sklepach, ale były to tylko próbki, które miały sprawdzić, jak Polacy przyjmą karty upominkowe.

No i jestem ciekaw, co teraz zrobią wszyscy piraci, którzy zasłaniali się tym, że nie mają odpowiednich kart płatniczych. Pewnie wymyślą coś nowego. A to, że karty upominkowe ciężko dostać, a to że nominały są zbyt wysokie. Nawet gdyby rzeczywiście tak było, to szkoda, że na szukanie pirackich wersji aplikacji jakoś macie siły i czas.

REKLAMA

---

Zdjęcie główne pochodzi z Shutterstock

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA