REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Dzięki Play w końcu doczekaliśmy się nielimitowanego internetu mobilnego

Na zakończonej dosłownie kilka minut temu konferencji prasowej Play ogłosił, że rezygnuje z oferty Play Online i zastępuje ją ofertą Play Internet. Oprócz tego wprowadza nowy, bardzo prosty plan taryfowy Formuła 4G LTE Unlimited, która ma zastąpić dotychczasowe warianty Play Online.

18.08.2014
14:17
Dzięki Play w końcu doczekaliśmy się nielimitowanego internetu mobilnego
REKLAMA
231 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Początkowo każdy klient, który zdecyduje się na nową ofertę, przez pierwsze pół roku otrzyma nielimitowany pakiet danych. Co więcej, nielimitowany pakiet danych będzie działać nie tylko w technologii LTE, ale dowolnym aktualnie dostępnym standardzie sieci.

Play-Internet-12

Po tym czasie każdy klient otrzyma pakiet wielkości 25 GB (30 GB przy sprzedaży przez odległość), dodatkowo wzbogacony o nielimitowany dostęp do Internetu w nocy. Nieliczne osoby, którym ten pakiet nie wystarczy, będą mogły podwoić pakiet za 10 zł miesięcznie lub za 20 zł wykupić ofertę nielimitowaną.

Przy okazji zwiększono też limity prędkości pobierania i wysyłania danych, które wynoszą odpowiednio 70 oraz 20 Mb/s. Play teoretycznie może przyciąć prędkość nielimitowanego Internetu, jeśli pobierzemy 100 GB. Marcin Gruszka zapewnił nas jednak, że Play będzie to robić tylko w szczególnych sytuacjach. Oferta jest też dostępna w ofercie „Wspólny Internet”, która będzie kosztować dodatkowe 12 zł miesięcznie.

Play-Internet-22

Cena takiego pakietu otrzyma będzie wynosić  29,99 zł w ofercie tylko SIM oraz od 49,99 zł do 69,99 zł, jeśli zdecydujemy się na wybór abonamentu z modemem LTE, przenośnym routerem LTE lub domowym routerem LTE. Dodatkowo Play zrywa ze starą technologią i przeprowadzi wyprzedaż urządzeń nieobsługujących LTE. Oferta te będzie dostępna też w ofercie biznesowej, ale podstawowy pakiet wyniesie tu 30 GB. Play oferuje też ofertę z komputerami i tabletami.

Wśród nowych sprzętów pojawi się między innymi świetna hybryda Acer Aspire Switch. Sprzęt ten jest dostępny w 24-miesięcznym abonamencie w cenie 99,99 zł miesięcznie, lub 89,99 zł miesięcznie przy trzyletniej umowie.

REKLAMA
Play-Internet-26

Trzeba przyznać, że Play ma teraz bardzo dobrą ofertę, dzięki której Internet, określany do tej pory jako mobilny, będzie mógł zastąpić Internet stacjonarny. Oferta ta ma tylko jedną słabą stronę, a mianowicie działa w zasięgu sieci Play. Dlatego należy upewnić się, że w interesujących nas miejscach Play będzie mieć zasięg.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA