REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Foto

Doskonały zestaw analogowych filtrów DxO FilmPack 3 dostępny za darmo

DxO powraca ze świetną promocją na rewelacyjny zestaw filtrów fotograficznych FilmPack 3. Pozwalają one na zaawansowaną symulację analogowych filmów oraz charakterystycznych efektów, typu ziarno, czy przecieki światła. Program pobierzesz za darmo, jeśli zarejestrujesz się na stronie do 15 sierpnia.

01.08.2014
10:43
Doskonały zestaw analogowych filtrów DxO FilmPack 3 dostępny za darmo
REKLAMA
REKLAMA

Jak doskonale wie większość fanów fotografii, oprogramowanie firmy DxO potrafi słono kosztować. Tym razem nie zapłacimy za nie ani grosza. Za darmo (a właściwie – w zamian za adres e-mail) możesz pobrać cały zestaw filtrów DxO FilmPack 3. Paczka działa jako osobna aplikacja lub jako plugin do programów Adobe Photoshop, Photoshop Elements, Lightroom, Apple Aperture i DxO Optics Pro.

dxo filmpack 3

DxO FilmPack 3 nie jest najnowszą odsłoną aplikacji, ponieważ od jakiegoś czasu jest dostępna czwarta odsłona tego popularnego pakietu. W niczym nie umniejsza to wersji oznaczonej cyfrą „3”. Autorzy zasymulowali działanie dziesiątek filmów analogowych, poprzez laboratoryjne pomiary właściwości klisz i stworzenie z tych danych wiernych cyfrowych odpowiedników popularnych filmów. Do wyboru mamy zarówno negatywy kolorowe i czarno-białe, jak i filmy pozytywowe.

Dodatkowo interfejs programu pozwala na zmianę składowych wszystkich filmów, a więc możemy indywidualnie dostosować np. stopień ziarnistości. Możemy również nakładać filtry pod postacią winiety i filtrów kolorystycznych, oraz różnego rodzaju tekstur. Bardzo ciekawą możliwością programu jest symulacja przecieków światła, czyli specyficznych prześwietleń spowodowanych częściowym rozszczelnieniem aparatu, kiedy w środku wciąż znajdował się film.

dxo-filmpack-3
REKLAMA

Aby pobrać darmową wersję programu, należy udać się na specjalnie przygotowaną podstronę promocji i podać swój adres e-mail. Klucz do programu dostaniemy po przeładowaniu się strony, oraz w mailu, który po chwili znajdzie się w naszej skrzynce. Pod kluczem będziemy mieli możliwość pobrania programu w wersji na komputery PC lub MAC. Promocja obowiązuje do 15 sierpnia. Jeżeli zarejestrujesz się do tego czasu, DxO FilmPack 3 będziesz mógł używać za darmo tak długo, jak tego chcesz.

Jednym słowem: warto!

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA