REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Wypróbuj Battlefield 4 za darmo przez tydzień, a jeśli się spodoba, kup go taniej

Chcesz kupić grę Battlefield 4, ale nie wiesz, czy jest tego warta? Zaloguj się zatem na Origin i wypróbuj ją za darmo, przez cały tydzień. I to nie tylko teraz, ale wtedy, kiedy będziesz chciał.

08.08.2014
11:21
battlefield 4
REKLAMA
REKLAMA

Jest to już drugi tytuł dostępny w promocji Okres Testowy Origin. Pierwszą grą udostępnioną w tej promocji był Titanfall, jednak w jego przypadku okres testowy wynosił zaledwie 48 godzin, dwie doby. W przypadku nowego Battlefielda okres ten jest znacznie dłuższy i wynosi aż 168 godzin, cały tydzień. Dodatkowo tydzień jest liczony od pierwszego uruchomienia gry, więc możecie pobrać ten tytuł nawet jeśli macie wolne łącze lub obecnie nie macie na niego czasu i zagrać w niego w wolnej chwili. Swoją przygodę z tą strzelaniną możecie rozpocząć tutaj.

REKLAMA
battlefield okres testowy

Z okazji tej promocji Electronic Arts przeceniło też gry z serii Battlefield i przeznaczone do nich dodatki. Zatem jeśli jeszcze nie kupiliście Battlefielda, a chcieliście to zrobić, teraz jest na to najlepszy moment. Warto zwrócić uwagę na tę produkcję tym bardziej, że następna odsłona serii, Battlefield Hardline, nie ukaże się pod koniec tego roku, a dopiero na początku przyszłego. Oznacza to, że serwery tej gry jeszcze przez długi czas będą pełne.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA