REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

The Sims 2 ze wszystkimi dodatkami absolutnie za darmo - promocja potrwa tylko tydzień

Macie drugą połówkę, która lubi grać w symulatory życia? Ach, ma za słaby komputer, by móc uruchomić najnowszą część The Sims? A może po prostu nie chce wydawać dużej kwoty, by kupić ją razem z dodatkami? Niezależnie od powodu swojej absencji od Simsów powinny wejść na Origin i pobrać The Sims 2 ze wszystkimi dodatkami… absolutnie za darmo!

23.07.2014
21:23
The Sims 2 ze wszystkimi dodatkami absolutnie za darmo – promocja potrwa tylko tydzień
REKLAMA
649 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Electronic Arts zrobił dzisiaj nie lada prezent wszystkim fanom gry The Sims 2 - poinformował serwis Lowcygier. Jeśli chcieliście zagrać w tę grę, ale z jakiegoś powodu tego nie zrobiliście, macie do tego idealną okazję! Electronic Arts postanowiło właśnie absolutnie za darmo udostępnić The Sims 2 ze wszystkimi dodatkami.

The Sims 2


Aby ją otrzymać, należy uruchomić klienta Origin a następnie w polu "Dodaj grę/wykorzystaj kod produktu", wprowadzić kod: I-LOVE-THE-SIMS. Jeśli nie macie zainstalowanego Origina na swoim komputerze, możecie to też zrobić pod tym adresem.

To świetna okazja, by poznać świat The Sims przed premierą czwartej części gry i… zainteresować swoją drugą połówkę grami, jeśli do tej pory nie wykazywała nimi zainteresowania.

REKLAMA

Promocja jest ważna do 31 lipca.

Zdjęcie główne pochodzi z Shutterstock.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA