REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

T-Mobile rozdaje pieniądze, aby przekonać klientów do podpisania umowy

T-Mobile zachęca klientów biznesowych mechanizmem gromadzenia pieniędzy za podpisanie umowy z telefonem. Usługa “Budżet na urządzenie w T-Mobile” pozwala na obniżenie ceny zakupu kolejnych urządzeń: telefonów, tabletów lub laptopów.

12.07.2014
20:11
Nowa oferta T-Mobile dla firm - operator rozdaje pieniądze
REKLAMA
REKLAMA

Oferta skierowana jest do nowych klientów lub tych przedłużających umowę w ramach taryfy “JUMP! proFirma”. Za podpisaną umowę z telefonem abonent otrzymuje budżet do wykorzystania na zakup kolejnego urządzenia. Jak podaje operator, cenę sprzętu możemy obniżyć nawet o 2 tys. zł, a ważność zgromadzonych pieniędzy obejmuje cały okres umowy.

Jak działa “Budżet na urządzenie w T-Mobile"?

Klient biznesowy, który podpisuje aneks do umowy z telefonem decyduje się przykładowo telefon Nokia 515 w taryfie “proFirma M”. W zamian za podpisanie tej umowy T-Mobile daje w prezencie budżet w wysokości 250 zł do wykorzystania, który może pomniejszyć cenę kolejnego telefonu.

t-mobile budżet

Następnie, właściciel usługi podpisuje kolejną umowę z telefonem. Tym razem wybiera np. Samsung Galaxy Trend Plus również w taryfie “proFirma M”. Za taki zakup otrzyma dodatkowo 150 zł do wykorzystania na zakup kolejnego sprzętu.

t-mobile dla firm

Łącznie abonent “uzbierał” już rabat 400 zł. Możliwe jest wykorzystanie tej zniżki na zakup urządzenia. W ofercie “JUMP! proFirma XL” iPhone 5s standardowo kosztuje 389 zł, więc podpisując umowę możemy obniżyć jego cenę do poziomu 1 zł.

t-mobile JUMP
REKLAMA

Budżet na urządzenie w T-Mobile ma duży potencjał marketingowy, który zapewne przyciągnie wielu klientów biznesowych. Perspektywa obniżenia ceny telefonu jest z pewnością kusząca. Tym bardziej, że ilość środków, które możemy zgromadzić w ten sposób jest nieograniczona. Pytanie, czy w praktyce oferta okaże się równie atrakcyjna, jak przedstawia to operator.

Zdjęcie główne pochodzi z serwisu Shutterstock.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA