REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Klawiatura SwiftKey przewiduje nasze nastawienie, teraz także w języku polskim

Klawiatura SwiftKey jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych na systemie Android. Od pewnego czasu jest darmowa, co jeszcze dodatkowo przełożyło się na zwiększone zainteresowanie. Wczoraj jej twórcy wprowadzili aktualizację, która kilka ciekawych nowości, w tym jedną z małym polskim akcentem.

30.07.2014
13:58
Klawiatura SwiftKey przewiduje nasze nastawienie, teraz także w języku polskim
REKLAMA
REKLAMA

Twórcy SwiftKey poinformowali o zmianach na swoim oficjalnym blogu. Najważniejsze z nich wiążą się z poprawkami wydajności i usunięciem wcześniej występujących błędów:

  • poprawiono czas ładowania klawiatury,
  • poprawiono wydajność aplikacji,
  • poprawiono niektóre tłumaczenia,
  • poprawiono wydajność mechanizmu Flow,
  • usunięto problem znikającego rządku znaków,
  • usunięto problem znikającego tła,
  • i jeszcze kilka innych poprawek.

Z pewnością są to mile widziane zmiany, które powinny pozytywnie wpłynąć na działanie klawiatury i przyjemność korzystania z niej. Ale to tak naprawdę nie są najważniejsze, przynajmniej dla Polaka, informacje. Dużo ciekawsze jest to, że w naszym języku wprowadzono funkcję przewidywania emotikonek.

SwiftKey Flow

Jednak zanim zaczniecie kląć, że u was nie działa, najpierw trzeba ją uruchomić w ustawieniach. Jak to zrobicie, to wtedy możecie już kląć, że nie działa, bo ja kilka razy próbowałem i SwiftKey ani razu nie podpowiedziało mi emotikonki, chociaż pisząc do mojej dziewczyny, że ją kocham, zawsze na końcu wstawiam buziaka, czyli po prostu :*

Nie ma jednak sensu zarzucać teraz SwiftKey, że przewidywanie emotikonek nie działa, bo pewnie aplikacja potrzebuje chwili, aby nauczyć się naszego sposobu pisania i momentów, w których najczęściej wykorzystujemy tzw. emoji. Mam nadzieję, że z czasem rzeczywiście to się poprawi, bo sam dość często korzystam z tego typu wyrażania emocji. Sami panowie wiecie, że kilka SMS-ów bez uśmiechniętej buźki, to od razu podejrzenia, że "coś jest nie tak" (pozdrowienia Kochanie :*).

REKLAMA

Poza tym SwiftKey dodało kilka nowych skórek, które można pobrać, oczywiście nie za darmo. Pocieszające jest to, że przygotowano 33-procentową obniżek na całą paczkę. W Polsce cena zostaje obniżona z 9,99 zł do 6,99 zł. Niewiele, ale to zawsze coś.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA