REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Spotify daje użytkownikom jeszcze większą kontrolę nad dźwiękiem

Tego przez długi czas brakowało mi w aplikacjach do streamingu muzyki.  O czym mowa? W końcu Sadownicy będą mieli większy wpływ na dźwięki w aplikacji Spotify. Wszystko dzięki wprowadzeniu equalizera.

29.07.2014
12:12
Spotify daje użytkownikom jeszcze większą kontrolę nad dźwiękiem
REKLAMA
REKLAMA

Aktualizacja aplikacji Spotify na iOS w końcu wprowadza tak podstawową dla mnie funkcję, jak equalizer. Użytkownikiem usług streamingowych jestem już od dłuższego czasu i wciąż dziwiłem się, że korektor dźwięku przez długi czas nie był dostępny ani w Deezerze, ani w Spotify. Pierwszy z tych serwisów nadrobił starty i equalizer jest już dostępny w aplikacji. Spotify na razie wprowadziło go jedynie na Androida i cały czas brakowało tej funkcji na iOS. Do dzisiaj.

Jak to mówią – lepiej późno niż wcale. Equalizer będzie miał 22 predefiniowane tryby, w tym dla muzyki klasycznej, akustycznej, hip hopu, electric, do niewielkich głośników, czy też podwyższający głośność. Nie zabraknie także ustawień manualnych, w których każdy użytkownik będzie mógł poustawiać wysokie, średnie i niskie tony według własnego uznania.

 - Wielu naszych użytkowników prosiło o wbudowany korektor dźwięków. To jedna z najbardziej pożądanych funkcji aplikacji dla urządzeń z systemem iOS – mówi Sten Garmark, wiceprezes do spraw produktu w Spotify.

REKLAMA

Jeśli chcielibyście się dostać do equalizera, to wystarczy przejść do ustawień aplikacji, zakładki "Odtwarzanie" i tam będą dostępne odpowiednie opcje.

Aktualizacja Spotify na iOS ma być dostępna dla wszystkich użytkowników jeszcze dzisiaj.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA