REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Myślisz, że jesteś dobry w Battlefielda 4? Udowodnij to i wygraj Radeona lub inne ciekawe nagrody

Karty graficzne AMD, bony na produkty ze sklepu DICE oraz status premium dla kont najlepszych wirtualnych żołnierzy – tak EA chce pożegnać się z Battlefield 4. Impreza o nazwie Battlefest rozpocznie się już 12 lipca i potrwa przez najbliższy miesiąc. Patrząc na harmonogram imprezy oraz nagrody z nią związane, naprawdę warto się wykazać.

11.07.2014
13:42
Rusza Battlefest! Myślisz, że jesteś dobry w Battlefield 4?
REKLAMA
REKLAMA

Bądźmy szczerzy – Battlefield 4 zawiodło. Nie jako sama gra, bo ta była i w dalszym ciągu jest bardzo dobra. Chodzi o wsparcie potężnego wydawcy oraz jego politykę wydawniczą. W momencie swojej premiery Battlefield 4 było niemal niegrywalne. Ilość błędów przerażała, zwłaszcza biorąc pod uwagę wcześniejsze, całkowicie otwarte beta-testy gry. Elektronicy mieli jednak w nosie mnóstwo raportów graczy, smagając pracowników ze studia DICE biczem czasu. Gra toczyła się o naprawdę wysoką stawkę. Battlefield 4 miał pojawić się na sklepowych półkach przed naturalną konkurencją w postaci kolejnej odsłony Call of Duty. W EA dopięli swojego, lecz naprawdę dużym kosztem.

W ponad pół roku od debiutu głośnej strzelaniny, ta wciąż nie jest pozbawiona krytycznych błędów i stale powoduje zgrzytanie zębami wielu miłośników intensywnej, sieciowej akcji

Na całe szczęście nawet w tak ogromnym kolosie, jakim jest Electronic Arts, potrafią przyznać się do błędu. Wydawca kilka tygodni temu zgodził się, że stan Battlefield 4 był niedopuszczalny, zwłaszcza na konsolach nowej generacji. Zawinił pośpiech, podobnie jak w przypadku rozczarowującego Dragon Age II od BioWare. W korporacji obiecali sobie, że nie dopuszczą do podobnej sytuacji w przyszłości, czego najlepszym przykładem ma być wiele okresów beta-testów nadchodzącego Battlefield: Hardline. Tego samego, który póki co zbudza co najwyżej przeciętne i beznamiętne emocje wśród graczy.

Ci wciąż pozostają skupieni wokół Battlefield 4. Słusznie zresztą, ponieważ niebawem na serwerach gry DICE dojdzie do prawdziwego święta. Przeczyśćcie lufy, odkurzcie mundury, sprawdźcie magazynki – od jutra rozpoczyna się Battlefest. Myślicie, że jesteście dobrzy? Miesięczne wydarzenie będzie doskonałą okazją do sprawdzenia się w skali globalnej.

battlefield battlefest 2

Każdy uczestnik Battlefiest na pewno coś wygra, natomiast najlepsi codziennie będą obdarowywani naprawdę wartymi uwagi nagrodami rzeczowymi

Między 12 i 13 lipca DICE sprawi, że wasi doświadczeni już wojacy będą zdobywać doświadczenie dwa razy szybciej. W tym samym okresie ruszy również konkurs o nazwie Battleshots. W nim zadaniem gracza będzie wykonanie jak najciekawszego zrzutu ekranu, związanego z zadanym wcześniej przez DICE tematem. Te wciąż pozostają jeszcze tajemnicą, ale sam pomysł na pewno należy do ciekawych, przynajmniej z mojej perspektywy.

Jako recenzent gier, wychwytywanie ciekawych ujęć to już moje zboczenie zawodowe i nawyk, którego nie mogę wyplenić nawet podczas prywatnej, leniwej, weekendowej rozgrywki. Teraz będę jeszcze dostawał za to nagrody. Autorzy najciekawszych screenshotów zostaną obdarowani kapitalnymi zestawami – kartą graficzną od AMD, bonem na 50 dolarów do wykorzystania w internetowym sklepie DICE oraz pakiet Premium na jakąkolwiek platformę sobie zażyczą.

REKLAMA

Pomimo ponad pół roku na karku Battlefield 4, naprawdę warto zainteresować się zawartością Premium. Już niebawem posiadacze tego pakietu zyskają dostęp do najnowszego DLC o nazwie Zęby Smoka. O wartości samej karty graficznej AMD nie trzeba nawet pisać. Ponadto wszyscy gracze, którzy będą uczestniczyć w Battlefest, mogą liczyć na nowe, darmowe kamuflaże do kolekcji, specjalne i niepowtarzalne wyzwania oraz konkurs popisów kaskaderskich. Autorzy najciekawszych i najbardziej epickich filmów mogą liczyć na obfite zestawy upominków, o których póki co EA nie chce powiedzieć nic bardziej konkretnego.

Battlefest rozpocznie się 12 lipca i potrwa do 11 sierpnia. Wydarzenie będzie miało miejsce na serwerach dedykowanych Battlefieldowi 4 w wersji na PC, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4 oraz PlayStation 3. W imprezie będą mogli wziąć udział wirtualni żołnierze z ponad 30 krajów, w tym Polski. Szczegóły oraz dokładnie zasady eventu znajdziecie po kliknięciu w to miejsce. Do zobaczenia na serwerach. Damianie  Jaroszewski, tym razem to ja będę górą.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA