REKLAMA

Od dzisiaj jeszcze więcej internetu dla posiadaczy ofert na kartę w Play

Play znowu daje więcej internetu. Tym razem zmiany dotyczą wielu ofert na kartę.

01.07.2014 14.11
Od dzisiaj jeszcze więcej internetu dla posiadaczy ofert na kartę w Play
REKLAMA
REKLAMA

Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy o wakacyjnej promocji w Play. Fioletowy operator postanowił dać swoim klientom większe pakiety internetu mobilnego. Posiadacze ofert Play Online na Kartę 4G LTE dostaną dodatkowe gigabajty za każde doładowanie konta, wykonane do końca sierpnia. Zasadę działania promocji obrazuje poniższa tabelka, zaś więcej szczegółów znajdziecie w tym wpisie.

play internet promocja

Dzisiaj na blogu Play pojawiła się zapowiedź kolejnej zmiany oferty. Tym razem mamy jednak do czynienia nie z promocją, która jest ograniczona czasowo, ale z ulepszeniem ofert na kartę.

Nowe pakiety internetowe w Play na kartę

Posiadacze taryf: “Play na Kartę”, “Formuła Play na Kartę”, “Formuła Mini Max na Kartę”, “Play na Kartę Lubię to!” oraz “Play na Kartę Rok Ważności Konta” będą mogli aktywować nowe, większe pakiety internetowe w ramach “Bezpiecznego Internetu”.

W cenie 5 zł aktywujemy pakiet 300 MB. Za większe pakiety 1 GB i 3 GB zapłacimy kolejno 9 zł i 20 zł.

W taryfach “Play na Kartę”, “Play na Kartę Lubię to!”, “Play na Kartę Rok Ważności Konta” oraz “Formuła Play na Kartę” wszystkie pakiety są ważne przez 30 dni od momentu aktywacji. Zaś w taryfie “Formuła Mini Max na Kartę” aktywowane pakiety pozostaną ważne do końca miesiąca kalendarzowego, w którym zostały wykupione.

Usługa “Bezpieczny Internet” gwarantuje, że po wykorzystaniu wykupionych pakietów, klient nadal będzie mógł korzystać z Internetu bez limitu, ale ze znacznie zmniejszoną prędkością - czyli z tzw. lejkiem.

Jak aktywować nowe pakiety internetowe Play?

W taryfach “Play na Kartę”, “FORMUŁA Play na Kartę”, “Play na Kartę Lubię to!”, “Play na Kartę Rok Ważności Konta” należy skorzystać z poniższych kodów:

REKLAMA

Zaś w taryfie “Formuła Mini max na Kartę” wyglądają one nieco inaczej:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA