REKLAMA

W sam raz na wakacje - 6 GB za 6 zł od Orange

Choć teoretycznie w czasie wakacji powinniśmy w jak największym stopniu odpocząć od smartfonów, komputerów czy tabletów, w praktyce mało komu udaje się zrezygnować z tego udogodnienia. Przesyłanie i pobieranie zdjęć, filmów oraz gier i aplikacji przy nadmiarze wolnego może często zakończyć się zbyt szybkim wyczerpaniem naszego standardowego pakietu danych. Orange przewidział to i po raz kolejny zaprezentował "hit wakacji" - pakiet 6 GB.

08.07.2014 11.03
W sam raz na wakacje – 6 GB za 6 zł od Orange
REKLAMA
REKLAMA

Usługa, którą można aktywować w taryfach prepaid Orange Yes, Orange One, Orange POP i Nowe Orange Go, dzięki której możemy przez 60 dni wykorzystać aż 6 GB transferu kosztuje przy tym naprawdę śmieszne pieniądze. 6 zł jest kwotą wyraźnie niższą, niż w przypadku próby skonstruowania tak dużego pakietu z mniejszych, dostępnych poza promocją.

orange
REKLAMA

Jednocześnie takich pakietów możemy aktywować ile chcemy, łącząc je z innymi pakietami i promocjami. Oczywiście taka oferta nie trwa wiecznie - musimy zdążyć  przed 31.08.2014 (aktywacja: SMS o treści INTERNET na numer 570).

Potem pozostanie nam już tylko powrót do szarej, po-wakacyjnej rzeczywistości i... zwykłych pakietów danych.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA