1. Spider's Web
  2. Technologie

Mapa z lokalizacją skarbu, a końcu drogi czeka Lenovo Yoga. Podejmiesz wyzwanie?

Lokowanie produktu

Nie wszystkie dni muszą być nudne. Nawet jeśli mimo świetnej pogody jesteśmy uwięzieni przed komputerem, zawsze istnieje szansa na przygodę. Przygodę, na której końcu może czekać na nas nie lada skarb.

25.07.2014
12:26
Mapa z lokalizacją skarbu, a końcu drogi czeka Lenovo Yoga. Podejmiesz wyzwanie?

Mój dzień zaczął się nietypowo. Głownie z tego względu, że leżący zawsze na biurku komputer nagle zniknął. Poszukiwania po całym domu nie przyniosły żadnych rezultatów. Wniosek był prosty – miał mnie już dość i postanowił udać się na wycieczkę. W związku z tym, że nie zgłaszał wcześniej urlopu, ruszyłem jego tropem.

lenovo thinkpad

Pogoń nie była prosta. W jego ślady postanowiły ruszyć również i inne sprzęty elektroniczne, zdradzając gdzie zbiegł nasz bohater dopiero po tym, jak udzielałem im kolejno odpowiedzi na zestaw dziwnych, aczkolwiek ciekawych pytań. Być może cała sytuacja powinna mi się wydawać niecodzienna, ale po prostu musiałem go złapać.

lenovo

Nie jestem pewien jak długo trwała ta osobliwa gra, ani jak daleko zaszedłem – zabawa była na tyle ciekawa, że straciłem poczucie czasu. Byłem tak zmęczony, że równie dobrze mógłbym przebyć cały kraj. W końcu jednak dotarłem na spokojną, odosobnioną polanę, na której zobaczyłem w końcu jego – mojego niesfornego laptopa.

lenovo 3

Widok był jednak dość nietypowy (nawet w obliczu całej sytuacji). Elegancki i spokojny zazwyczaj komputer tym razem wyglądał, jakby próbował się rozciągnąć. Wyginał ekran do tył tak mocno, jakby chciał zamknąć go z drugiej strony klawiatury i tym samym przemienić się w tablet.

Wystarczyło jednak podejść bliżej, żeby dowiedzieć się, o co tak naprawdę chodzi. Mój poczciwy ThinkPad zapatrzył się w swojego młodszego kuzyna – Yogę – i chciał być dokładnie taki jak on. Cóż, niestety na to jest już zdecydowanie za stary. Trzeba było delikatnie przytemperować jego zapędy, złożyć jak producent nakazał i zanieść do domu.

lenovo 2

Na tym skończyła się niestety moja oryginalna wakacyjna przygoda z laptopem, ale Wasza w tym miejscu dopiero się zaczyna. Nie będziecie jednak podążać śladami ThinkPada – w trakcie Waszej podróży znajdziecie się… Na Tropie Yogi. I co najważniejsze – nie będziecie musieli odchodzić od komputera.

Poza tym wiele cech zabawy jest wspólnych z moją. Przede wszystkim musicie posiadać tablet Lenovo Yoga, przy czym musi on spełnić dość rygorystyczne wymagania. Po pierwsze musi być to model Yoga 10 w wersji 3G i WiFi lub Yoga 8 w wersji 3G i WiFi, a po drugie musi być kupiony pomiędzy 25 lipca a 10 sierpnia.

Biorąc pod uwagę, że takie sprzęty często kupujemy na wakacyjne wyjazdy, dla sporej grupy osób nie powinno być to jednak problemem.

na tropie yogi yogi

Jeśli jednak spełniamy to kryterium, jest już z górki – rośnie tylko poziom zabawy i emocji związanych z potencjalną wygraną. Wystarczy się zarejestrować na stronie natropieyogi.pl, a następnie czujnie czekać na zagadki i odpowiedzieć na nie jak najszybciej. Dlaczego?

Ponieważ osoby, które jako pierwsze poprawnie odpowiedzą danego dnia na zagadki otrzymają pełną refundację kosztów zakupu tabletu. Tak, wystarczy że się pospieszycie i będziecie znać odpowiedź, a tablet, który kupiliście, okaże się tabletem, który… nie kosztował Was ani grosza.

na tropie yogi

Nie trzeba się przy tym martwić o to, że nie macie szczęścia i przegapicie jednego dnia wszystkie pytania.

Tych będzie około 50 i ich publikacja zajmie kilka dni. Jeśli więc nie będziecie mogli jednego dnia spędzić przy komputerze w oczekiwaniu, możecie to zrobić następnego. Tłumaczyć dlaczego warto nie trzeba chyba nikomu.

Szczególnie, że to wcale nie jest koniec przygody! Po raz kolejny możemy powiedzieć, że ta dopiero się zaczyna. Każdy, kto odpowie poprawnie na chociaż jedno pytanie (nie musi być nawet pierwszy) otrzyma szansę na wygranie nagrody głównej – laptopa Lenovo Yoga 2 Pro. Tutaj trzeba się będzie jednak postarać nieco bardziej. Organizatorzy udostępną wirtualną mapę Polski, dzięki które będziemy mogli zgarnąć ukryty skarb. Brzmi intrygująco, nawet dla nas!

na tropach yogi

Czy to już koniec? Oczywiście, że nie. Żeby bawić się z Lenovo wcale nie trzeba nic kupować.

Osoby, które właśnie w „trybie konkursowym” chciałyby wejść w posiadanie tabletu tej firmy również powinny regularnie od 25 lipca odwiedzać  witrynę natropieyogi.pl i starać się odpowiedzieć jak najszybciej na pytania.

Tak samo jak w poprzednim przypadku, i tutaj wszystkie osoby, które odpowiedzą poprawnie chociaż na jedno pytanie, otrzymają wirtualną mapę, za pomocą której będą mogły zgarnąć skarb, którym tym razem jest Yoga 8. Pozostałymi nagrodami są akcesoria Lenovo.

To może teraz przyszedł już czas na koniec? Jeśli chodzi o nas i o wprowadzenie – tak. Możecie już zamknąć tę kartę w przeglądarce i przejść do nowej. I chyba dobrze wiemy jakiej!

Lokowanie produktu
Najnowsze