REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Tablet z pakietem Office niewiele droższy od pakietu Office. To nie żart, to nowa propozycja Colorovo

Tablety z Windows 8 stają się coraz atrakcyjniejszą propozycją dla wszystkich szukających nie tylko nowego tablet, ale i komputera. Do niedawna ich ceny zaczynały się w okolicach 1000 zł, jednak tylko kwestią czasu było, kiedy pokonana zostanie i ta bariera. Okazuje się, że już bardzo niedługo.

29.07.2014
14:28
Tablet z pakietem Office niewiele droższy od pakietu Office. To nie żart, to nowa propozycja Colorovo
REKLAMA
REKLAMA

Już wkrótce do sprzedaży powinny bowiem trafić aż trzy nowe tablety polskiej marki Colorovo, wyposażone właśnie w Windows 8.1 i kosztujące... "nie więcej niż 600 zł brutto na półce w sklepie". Obecnie porównywarki cenowe pokazują w tym przedziale dokładnie zero tabletów z tym systemem w oficjalnej sprzedaży.

colorovo

Niestety dokładne dane nowych tabletów pozostają tajemnicą. Pewne jest jedynie to, że pojawią się wersje z modemem 3G, złączem HDMI, a standardowa pamięć będzie wynosić 16 GB i będzie można rozszerzyć ją o kolejne 128 GB za pomocą kart pamięci.

W pakiecie z tabletem będzie także oferowana bezpłatnie przestrzeń 1 TB na wirtualnym dysku Microsoftu - One Drive. Niewątpliwym gwoździem programu jest tuta jednak pakiet Office 365 na 12 miesięcy. Roczny abonament na tę usługę w przypadku użytkowników domowych wynosi 300 zł rocznie. Tutaj, za najwyżej 600 zł otrzymujemy go w standardzie.

citytab colorovo

W skład takiego pakietu wchodzi właśnie wspomniana przestrzeń OneDrive oraz m.in. aplikacje Word, PowerPoint, Excel, Outlook, Publisher i Acces.

REKLAMA

- Ciepłe przyjęcie przez rynek naszego pierwszego tabletu biznesowego CityTab Supreme 10.1, bezpośrednio przyczyniło się do rozwoju nowych produktów opartych o system Windows. Dla wielu osób istnieje bariera przejścia z komputera PC na urządzenie typu tablet. Tą barierą są różnice w systemach operacyjnych. Już niedługo zlikwidujemy tę przeszkodę dostarczając 3 nowe modele tabletów, które również cenowo będą dostępne dla szerokiej grupy konsumentów – Paweł Małecki, Business Unit Director Colorovo w firmie ABC Data właściciela marki Colorovo.

Przed końcem wakacji powinien zadebiutować także czwarty tablet z Windows 8.1 - odświeżona wersja CityTab Supreme z 64 GB pamięci. To właśnie dzięki jej poprzednikowi i jego "ciepłemu przyjęciu przez rynek" możemy spodziewać się wysypu kolejnych atrakcyjnych cenowo urządzeń.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA