Sprzęt  / News

Tablet z pakietem Office niewiele droższy od pakietu Office. To nie żart, to nowa propozycja Colorovo

Tablety z Windows 8 stają się coraz atrakcyjniejszą propozycją dla wszystkich szukających nie tylko nowego tablet, ale i komputera. Do niedawna ich ceny zaczynały się w okolicach 1000 zł, jednak tylko kwestią czasu było, kiedy pokonana zostanie i ta bariera. Okazuje się, że już bardzo niedługo.

Już wkrótce do sprzedaży powinny bowiem trafić aż trzy nowe tablety polskiej marki Colorovo, wyposażone właśnie w Windows 8.1 i kosztujące... "nie więcej niż 600 zł brutto na półce w sklepie". Obecnie porównywarki cenowe pokazują w tym przedziale dokładnie zero tabletów z tym systemem w oficjalnej sprzedaży.

colorovo

Niestety dokładne dane nowych tabletów pozostają tajemnicą. Pewne jest jedynie to, że pojawią się wersje z modemem 3G, złączem HDMI, a standardowa pamięć będzie wynosić 16 GB i będzie można rozszerzyć ją o kolejne 128 GB za pomocą kart pamięci.

W pakiecie z tabletem będzie także oferowana bezpłatnie przestrzeń 1 TB na wirtualnym dysku Microsoftu - One Drive. Niewątpliwym gwoździem programu jest tuta jednak pakiet Office 365 na 12 miesięcy. Roczny abonament na tę usługę w przypadku użytkowników domowych wynosi 300 zł rocznie. Tutaj, za najwyżej 600 zł otrzymujemy go w standardzie.

citytab colorovo

W skład takiego pakietu wchodzi właśnie wspomniana przestrzeń OneDrive oraz m.in. aplikacje Word, PowerPoint, Excel, Outlook, Publisher i Acces.

- Ciepłe przyjęcie przez rynek naszego pierwszego tabletu biznesowego CityTab Supreme 10.1, bezpośrednio przyczyniło się do rozwoju nowych produktów opartych o system Windows. Dla wielu osób istnieje bariera przejścia z komputera PC na urządzenie typu tablet. Tą barierą są różnice w systemach operacyjnych. Już niedługo zlikwidujemy tę przeszkodę dostarczając 3 nowe modele tabletów, które również cenowo będą dostępne dla szerokiej grupy konsumentów – Paweł Małecki, Business Unit Director Colorovo w firmie ABC Data właściciela marki Colorovo.

Przed końcem wakacji powinien zadebiutować także czwarty tablet z Windows 8.1 - odświeżona wersja CityTab Supreme z 64 GB pamięci. To właśnie dzięki jej poprzednikowi i jego "ciepłemu przyjęciu przez rynek" możemy spodziewać się wysypu kolejnych atrakcyjnych cenowo urządzeń.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst