REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Foto

Adobe Creative Cloud Market – zupełnie nowy stock pełen zdjęć i grafik, które możesz mieć za darmo

Adobe uruchomiło właśnie nową usługę „Creative Cloud Market”. Jest to stock zawierający różnego typu grafiki, logotypy, szablony, pędzle, czy kształty wektorowe. Dostęp do zasobów stocka jest darmowy dla subskrybentów Adobe Creative Cloud.

10.07.2014
12:39
Adobe Creative Cloud Market – zupełnie nowy stock pełen zdjęć i grafik, które możesz mieć za darmo
REKLAMA
REKLAMA

Adobe Creative Cloud Market to zestaw grafik i kształtów gotowych do ściągnięcia w wysokiej jakości. Powstał on we współpracy z wybranymi autorami serwisu Behance, należącego do Adobe. Stock (w polskiej edycji Adobe CC nazwany jako „Rynek”), dostępny jest w desktopowej aplikacji Creative Cloud. Wystarczy kliknąć zakładkę Zasoby, a następnie Rynek.

W ten sposób otrzymujemy dostęp do kilku kategorii, z których najciekawsze są dwie pierwsze:

  • Do umieszczenia - zawiera grafiki i pełne szablony ze zorganizowanymi warstwami i z maskowaniem;
  • Interfejsy – różnego typu formularze, widżety i elementy gotowe do zastosowania w interfejsach aplikacji mobilnych i webowych;
REKLAMA

Dodatkowo usługa pozwala pobrać różnego typu kształty wektorowe, ikony, wzorki, czy pędzle. Wszystkie materiały są dostępne jako edytowalne pliki wysokiej jakości, w formatach takich jak PSD, ABR, TPL, JPEG i PNG. Nowy market pozwala na pobranie do 500 plików miesięcznie. Jest dostępny dla posiadaczy subskrypcji Adobe Creative Cloud, z pewnym ograniczeniem - dostępu do serwisu nie otrzymają posiadacze najtańszego pakietu fotograficznego.

Nawigacja po markecie w małym oknie aplikacji desktopowej Adobe CC nie należy do szczególnie wygodnych, ale duże zasoby potrafią to wynagrodzić.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA