Gry  / News

Gry, filmy i ebooki nawet 80% taniej. Rusza wakacyjna wyprzedaż CDP.pl

Kto planował w wakacje wyjść z domu, może mieć z tym spory problem. Oprócz promocji przygotowanych m.in. przez Steam, EA czy GOG, swoją letnią ofertę zaprezentował także CDP.pl. I jest w czym wybierać!

Trwające przez dwa miesiące obniżki mają sięgać nawet 80% i obejmować zarówno gry, jak i ebooki oraz filmy znajdujące się na wirtualnych półkach sklepu CDP.pl. Ani gracze, ani fani filmów, ani miłośnicy książek nie powinni być więc rozczarowani, tym bardziej, że w specjalnej kolekcji znalazło się kilka perełek, a oferta będzie zmieniać się co kilka dni.

cdppl

W ramach pierwszej odsłony promocji, która kończy się za nieco ponad 2 dni i 20 godzin (stan na piątek na godz. 13:30), taniej można nabyć m.in. Might and Magic Heroes VI (9,99 zł), Anomaly 2 (12,99 zł), Mortal Kombat Komplete Edition (16,99 zł) czy Władca Pierścieni: Wojna na Północy (7,49 zł).

Aktualnie do wyboru jest prawie 170 pozycji przecenionych często nawet o kilkadziesiąt złotych i jeśli nawet teraz nie znajdziemy nic dla siebie, z całą pewnością warto śledzić całą akcję. Szczególnie jeśli nie mamy żadnych konkretnych planów na najbliższe tygodnie.

Zdjęcie pochodzi z serwisu Shutterstock.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst