REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Tech

Najlepsza klawiatura na Androida od dziś nie kosztuje ani grosza

Jak ważna jest dobra klawiatura w smartfonach wyposażonych w ekran dotykowy nie trzeba nikomu tłumaczyć. W zależności od jakości tego elementu możemy dany telefon pokochać albo znienawidzić. Android (a wkrótce również iOS) oferuje nam na szczęście opcję zmiany klawiatury, jednak jedna z najlepszych, SwiftKey, nie należała do najtańszych. Do teraz.

Najlepsza klawiatura na Androida od dziś nie kosztuje ani grosza
REKLAMA
103 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Firma odpowiadająca za SK ogłosiła dziś nie tylko sporą aktualizację wprowadzającą nowe rozwiązania, ale także zupełną zmianę modelu biznesowego. Zamiast kilkunastu złotych, pełna wersja klawiatury kosztuje nas... 0 zł. Tym samym znika całkowicie wydanie testowe i ze wszystkich możliwości SwiftKey możemy bez ograniczeń korzystać całkowicie za darmo.

Co na to użytkownicy, którzy do tej pory zakupili SK po normalnej cenie? W zamian za swój wkład otrzymają zestaw 10 kompozycji klawiatury o wartości 4,99 dol., czyli kwocie o 1 dol. wyższej od tej, którą zostawili w sklepie przy kupnie SwiftKey.

Pozostali klienci muszą zadowolić się trzema dodatkowymi darmowymi kompozycjami lub skorzystać z nowego SwiftKey Store. Oprócz tego, na życzenie klientów wprowadzono opcję wyświetlania dodatkowego rzędu klawiatury z numerami, poprawiono mechanizm przewidywania tekstu, dodano nowe języki i 800 emotikonek (z silnikiem... przewidywania!).

REKLAMA

Fani pisania z wykorzystaniem SwiftKey Flow również powinni ucieszyć się z dzisiejszej aktualizacji. Całe rozwiązanie zostało usprawnione, również pod względem graficznym.

Kto czekał więc z zakupem na zakończenie okresu testowego lub jeszcze nie spróbował SwiftKey, powinien to zrobić już teraz!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA