Sprzęt  / News

W Biedronce kupisz smartfona za 349 zł z darmowym internetem na rok. Ale są pewne warunki

W ofercie sieci Biedronka pojawił się nowy smartfon – myPhone Smart. Urządzenie kosztuje zaledwie 349 zł, a dodatkowo otrzymujemy w zestawie starter tuBiedronka z darmowym dostępem do internetu przez rok.

Smartfon nie wyróżnia się niczym specjalnym. To typowy model budżetowy, dla mniej wymagających lub mniej zamożnych użytkowników. Telefon został wyposażony w 4,5-calowy ekran o rozdzielczości 854 x 480 pikseli, dwurdzeniowy procesor Cortex A7 o taktowaniu 1,3 GHz, układ graficzny Mali-400MP, 512 MB pamięci RAM oraz 4 GB pamięci masowej, którą można rozszerzyć przy pomocy karty microSD o pojemności do 32 GB.

myphone-smart-2

W smartfonie myPhone Smart nie brakuje także podstawowych modułów łączności, w tym WiFi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0 z A2DP, GPS-u, a także dwóch kamer – tylnej z matrycą Samsung E14 o rozdzielczości 5 Mpix oraz przedniej o rozdzielczości VGA. Sprzęt działa oczywiście na systemie operacyjnym Android 4.2 Jelly Bean. Całość zasilana jest przez dość skromną baterię o pojemności zaledwie 1750 mAh. Telefon ma wymiary 133 x 67 x 9,8 mm i ważny 138 gramów. Warto jeszcze nadmienić, że obsługuje tzw. dual SIM.

Dużo ciekawszym elementem promocji jest starter tuBiedronka, wraz z którym otrzymujemy przez rok darmowy internet. Jest tylko jeden warunek – trzeba utrzymać ważne konto na połączenia wychodzące, czyli po prostu regularnie doładowywać kartę. No i do wykorzystania jest (przez całe 12 miesięcy) zaledwie 1 GB transferu.

myphone-smart1

Cały zestaw, który właśnie dzisiaj trafił do sprzedaży (2 czerwca) kosztuje 349 zł. Smartfon jest objęty 2-letnią gwarancją. Jeśli chcielibyście go kupić, to trzeba się spieszyć, bo ilość promocyjnych sztuk jest ograniczona, a sprzedaż będzie trwała do 15 czerwca.

źródło: tuBiedronka

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst