Sprzęt  / News

Znamy ceny LG G3 w Polsce. Zapowiada się wielki hit!

108 interakcji
dołącz do dyskusji

Nie ma najmniejszych wątpliwości co do tego, że G3, podobnie jak G2, pod względem parametrów i możliwości jest jednym z najlepszych smartfonów z Androidem. W przeciwieństwie do jego największej konkurencji w postaci telefonów Samsunga czy HTC, najnowszy smartfon LG nie został jednak wyceniony w naszym kraju na prawie 3000 zł. Jego cena jest o wiele bardziej atrakcyjna.

Następca G2 kosztuje bowiem dokładnie tyle samo, ile kosztował jego poprzednik, który w dużej mierze właśnie dzięki temu zdobył sporą popularność. Za flagowy telefon z ekranem 2K i laserowym AutoFocusem przyjdzie nam więc zapłacić 2199 zł, a odbierzemy go na początku lipca. W zestawie znajdziemy telefon z 16 GB pamięci i bonusowy pokrowiec QuickCircle.

Teoretycznie więc telefon jest jeszcze tańszy w ramach tej promocji - QuickCircle jest bowiem warty 129 zł i jeśli zechcemy się go pozbyć np. przez któryś z serwisów aukcyjnych, możemy obniżyć koszt zakupu smartfonu do nieco ponad 2000 zł. Za flagowca!

lg g3 b

Trudno mieć w tym momencie jakiekolwiek wątpliwości co do sukcesu tego urządzenia w przyszłości, przynajmniej jeśli chodzi o część sprzedaży realizowanej poza salonami operatorów komórkowych. Cena jest o kilkaset złotych niższa niż w przypadku Samsunga S5 czy tegorocznego M8, a możliwości - wcale nie mniejsze.

Właściwie w cenie G3 możemy od konkurencji otrzymać w najlepszym przypadku model zeszłoroczny, albo trochę zaoszczędzić i kupić prawdziwego "przeciętniaka". Do wysokiej półki w ofercie większości producentów nie przeskoczymy tak łatwo, jak w przypadku LG. Podobnie swój najciekawszy model wyceniła niemal wyłącznie Nokia. Za najnowszym smartfon z Windows Phone 8.1 zapłacimy około 2300 zł.

lg g3 w6

Przed premierą LG G3 zastanawiano się, czy zbudowanie mocnej marki tej serii skusi producenta do podwyższenia ceny przy okazji debiutu najnowszego telefonu. Okazało się, że tak się wcale nie stało, a stabilizacja "dotknęła" również polskich cen. G3 nie ma wyboru - chce czy nie chce - będzie u nas hitem.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst