Gry  / Relacja

Konferencja Electronic Arts na E3! Liveblog z redakcją Spider’s Web

Zapraszamy do wspólnego oglądania i komentowania konferencji Electronic Arts podczas tegorocznych targów E3 w Los Angeles. Wpis będzie na bieżąco aktualizowany przez redakcję Spider’s Web, reprezentowaną przez Szymona Radzewicza, Dawida Kosińkiego oraz Piotra Grabca.

Electronic Arts rok temu pokazało nam swój rewolucyjny silnik przygotowany dla urządzeń nowej generacji – Ignite. Jak mieliśmy okazję zobaczyć podczas testów nowego UFC na PlayStation 4 – ten spisuje się rewelacyjnie. EA mają jednak znacznie więcej asów w rękawie. Cały świat chce zobaczyć nowego Battlefronta w akcji. Wielu czeka również na Mirror’s Edge.

Elektronicy posiadają w zanadrzu „ulicznego” Battlefielda oraz Dragon Age: Inquisition, które może pozwolić odkupić się nieco upadłemu studio mistrzów cRPG – BioWare. Rok temu Electronic Arts zdecydowanie opowiedziało się po stronie Xboksa One. Jak będzie tym razem? Czy wyniki sprzedaży konsol ósmej generacji przełożoną się na większą neutralność największego wydawcy w branży gier?

Alternatywne linki - GameSpot, Twitch.tv, Electronic Arts

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst