REKLAMA

Konferencja Electronic Arts na E3! Liveblog z redakcją Spider’s Web

Zapraszamy do wspólnego oglądania i komentowania konferencji Electronic Arts podczas tegorocznych targów E3 w Los Angeles. Wpis będzie na bieżąco aktualizowany przez redakcję Spider’s Web, reprezentowaną przez Szymona Radzewicza, Dawida Kosińkiego oraz Piotra Grabca.

09.06.2014 18.43
Konferencja Electronic Arts na E3! Liveblog z redakcją Spider’s Web
REKLAMA
REKLAMA

Electronic Arts rok temu pokazało nam swój rewolucyjny silnik przygotowany dla urządzeń nowej generacji – Ignite. Jak mieliśmy okazję zobaczyć podczas testów nowego UFC na PlayStation 4 – ten spisuje się rewelacyjnie. EA mają jednak znacznie więcej asów w rękawie. Cały świat chce zobaczyć nowego Battlefronta w akcji. Wielu czeka również na Mirror’s Edge.

Elektronicy posiadają w zanadrzu „ulicznego” Battlefielda oraz Dragon Age: Inquisition, które może pozwolić odkupić się nieco upadłemu studio mistrzów cRPG – BioWare. Rok temu Electronic Arts zdecydowanie opowiedziało się po stronie Xboksa One. Jak będzie tym razem? Czy wyniki sprzedaży konsol ósmej generacji przełożoną się na większą neutralność największego wydawcy w branży gier?

REKLAMA

Alternatywne linki - GameSpot, Twitch.tv, Electronic Arts

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA