Polskie iSpoty będą sprzedawać obok Jabłek... Pomarańcze
Zakup telefonów, szczególnie tych drogich, za gotówkę, choć czasem opłaca się bardziej niż wraz z umową, nie jest w naszym kraju najpopularniejszym sposobem nabywania przez klientów nowych urządzeń. W większości decydujemy się na umowę z operatorem i zniżkę z tego wynikającą. Od teraz produkty marki Apple będziemy mogli kupić w naszym ulubionym iSpocie, jednocześnie z umową z Orange.

REKLAMA
