Tech  / News

Polskie iSpoty będą sprzedawać obok Jabłek... Pomarańcze

Zakup telefonów, szczególnie tych drogich, za gotówkę, choć czasem opłaca się bardziej niż wraz z umową, nie jest w naszym kraju najpopularniejszym sposobem nabywania przez klientów nowych urządzeń. W większości decydujemy się na umowę z operatorem i zniżkę z tego wynikającą. Od teraz produkty marki Apple będziemy mogli kupić w naszym ulubionym iSpocie, jednocześnie z umową z Orange

Jeszcze do niedawna byliśmy przyzwyczajeni do podziału na salony operatorskie, gdzie kupowaliśmy telefon wraz z abonamentem oraz zwykłe sklepy, w których kupowaliśmy telefon na raty lub od razu za pełną kwotę. Od pewnego czasu operatorzy starają się jednak zmienić ten stan rzeczy - w przypadku Orange podobna współpraca obowiązuje m.in. w przypadku Media Markt/Saturn, Media Expert oraz Neonet.

orange_LP_zbiorcza

Oprócz samych zniżek wynikających z cenników umów, klienci iSpotów, którzy zdecydują się skorzystać z usług Orange otrzymają kody zniżkowe o wartości nawet do 1300 zł. W ofercie, przygotowanej zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych, znajdują się telefony Apple iPhone 4s 8 GB, 5c 16 GB, 5s 16 GB oraz 5s 32 GB, a także pełna oferta iPadów - od mini 16 GB, po Air 128 GB.

Do wyboru będą trzy abonamenty dla klientów indywidualnych (Smart Plan HALO, Smart Plan MIX, Smart Plan MULTI), natomiast klienci biznesowi otrzymają dostęp do jednej taryfy w trzech różnych wersjach (Orange Biz 60, 90 i 125). Możliwe będzie zarówno podpisanie nowej umowy, jak i jej przedłużenie czy przeniesienie numeru.

Dla przeciętnego klienta nie jest to być może miażdżąca wiadomość, ale kto wie - może fani Apple wolą kupować "u siebie" i mieć pewność, że przy zakupie będzie im doradzał ekspert od produktów Apple. W takim przypadku z całą pewnością zamiast do salonu Orange wybiorą się oni do iSpotu. Pozostaje jeszcze pytanie, jak dobrze pracownicy tej sieci sklepów będą zaznajomieni z... ofertą Orange.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst