Sprzęt  / News

Google Glass idzie w modę - oprawki projektuje Diane von Furstenberg!

Google Glass to podobno cały czas produkt w fazie beta. Dziwne to podejście, bo okulary może kupić teraz każdy Amerykanin, a na dodatek właśnie zaprezentowana została edycja DVF, czyli specjalna edycja Glassów, powstała przy współpracy ze znanymi projektantami mody. Pierwsze modele przygotowała Diane von Furstenberg.

Google Glass to produkt wyjątkowy w skali światowej. Obecny na rynku od wielu miesięcy. Możliwy do kupienia za skromne... 1,5 tys. dol. Teraz dostępny nawet w specjalnej wersji designerskiej, sygnowanej przez znaną i cenioną (jak udało mi się przeczytać) projektantkę mody. Jednocześnie jest to produkt, który cały czas – jak utrzymuje Google – nie jest jeszcze finalną wersją. Dziwne…

google-glass-dvf-1

Kolekcja DVF zawierać będzie w sumie pięć różnych oprawek do wyboru oraz osiem odcieni samego urządzenia. Każdy użytkownik dowoli będzie mógł wybierać z dostępnych opcji. Na razie jeszcze nie wiadomo, ile będą kosztować okulary stworzone przez Diane von Furstenberg, ale skoro podstawowy model kosztuje 1,5 tys. dol., to z pewnością będzie… cholernie drogo. Glassy będą dostępne w sprzedaży na stronie Net-a-porter oraz na stronach Google’a.

google-glass-dvf-3

Warto też przypomnieć, że 23 czerwca do sprzedaży trafi inna wersja okularów – Titanium. Od standardowych będzie się różnić tym, że będzie wykonana właśnie z tytanu (a jakże inaczej). Koszt takich Glassów, to 225 dol. więcej, czyli w sumie 1725 dol. Od pewnego czasu krążą także plotki na temat okularów Google o firm Oakley oraz Ray-Ban.

google-glass-dvf-2

Coraz dziwniejszy to produkt.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst