Sprzęt  / News

Facebook Messenger dla WP w końcu dogonił możliwościami wersje dla Androida i iOS

185 interakcji
dołącz do dyskusji

Użytkownicy Windows Phone, nawet w przypadku najpopularniejszych aplikacji, często muszą z zazdrością spoglądać na telefony swoich znajomych z iOS czy Androidem, które wcześniej otrzymują większość nowości czy aktualizacji. W końcu jednak dostają to samo i nie inaczej jest w przypadku Facebook Messengera.

Dzisiejsze wydanie komunikatora Facebooka dla platformy Microsoftu wprowadza przede wszystkim zmiany, które posiadacze smartfonów z dwoma wiodącymi systemami operacyjnymi otrzymali już dawno. Widoczną już na pierwszy rzut oka jest z całą pewnością nowa zakładka z naszymi grupami.

fbm

Z jej poziomu możemy tworzyć nowe grupy, dodając i usuwając z niej osoby z naszej listy kontaktów, a także organizować ich układ i przypinać do ekranu głównego.

Użytkowników WP powinny ucieszyć rónież pozostałe nowości. Od teraz Messenger zapisuje w tle nieco więcej danych związanych ze zdjęciami i dodatkowymi elementami graficznymi (np. naklejkami), dzięki czemu jest wyraźnie szybszy, co widać od razu po uruchomieniu nowej wersji aplikacji.

fb messenger wp

Szybciej podzielimy się także z naszymi znajomymi zdjęciami obiadu, butów czy dziecka. Nowy FB Messenger nie wymaga już opuszczenia go i skorzystania z zewnętrznej aplikacji aparatu. Dodatkowo wykonane wcześniej zdjęcia możemy przeglądać w zupełnie nowej, zintegrowanej z programem galerii.

Aż chciałoby się powiedzieć - lepiej późno niż wcale.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst