Bankowość  / News

Płatności kartą we wszystkich sklepach Biedronki do końca lipca. Sprawdź, gdzie możesz zapłacić już teraz

Jeszcze niedawno w Biedronce nie mogliśmy w ogóle płacić kartą. Po długim oczekiwaniu wprowadzono nareszcie tę opcję, ale pierwszego dnia po zmianach mogliśmy zapłacić „plastikiem” tylko w trzech punktach. W tydzień po starcie sytuacja wygląda już zdecydowanie inaczej, a tempo jest naprawdę imponujące.

Jak informuje serwis wirtualnemedia.pl, dziś kartą możemy uregulować płatności w ponad 330 sklepach. Oddziały wyposażone w odpowiednie urządzeni znajdują się m.in. w Białymstoku, Bielawie, Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Chorzowie, Cieszynie, Częstochowie, Dąbrowie Górniczej, Gdańsku, Gorzowie Wielkopolskim, Grodzsku Mazowieckim, Kaliszu, Katowicach, Kielcach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu.

Właściciel sieci Biedronka umożliwił także wyszukiwanie placówek, które umożliwią nam płatność kartą. Wystarczy na stronie biedronka.pl/pl/sklepy wprowadzić nazwę naszego miasta oraz zaznaczyć odpowiednią opcję w filtrach wyszukiwarki.

Cały proces "ukartowienia" sklepów Biedronka ma się zakończyć jeszcze w przyszłym miesiącu, kiedy terminale płatnicze znajdą się w każdym z około 2500 sklepów w Polsce.

Zdjęcie pochodzi z serwisu Shutterstock

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst