Gry  / News

Wściekłe ptaki znowu atakują. Właśnie zadebiutowała gra Angry Birds Epic

Nietypowa odsłona Angry Birds, Epic, której premiera w wybranych krajach miała miejsce już kilka miesięcy temu, zawitała nareszcie do Google Play, Windows Phone Store oraz Apple App Store na całym świecie. Od dzisiaj każdy może sprawdzić, czy Rovio potrafi robić wyłącznie banalnie proste gry, czy też próba z RPG również zakończyła się sukcesem.

Autorzy obiecują oczywiście "ptasiastyczną", a do tego darmową (choć z dopiskiem "Umożliwia zakupy w aplikacji") przygodę, pełną złoczyńców, magii i... jajcarskich kapeluszy. W jej trakcie powinniśmy uczestniczyć w "wypasionych bitwach", zobaczyć "wypasione światy", spotkać "wypasione postacie", zdobywać "wypasione ulepszenia" i korzystać z "wypasionych broni". Wszystko oczywiście okraszone "wypasionym humorem".

angry birds

Czy faktycznie Angry Birds Epic oferują taki "wypas" jak twierdzą twórcy gry? Cóż, tutaj zdania są już dość mocno podzielone. Z jednej strony rozgrywka (i bitwy) w klimacie podobnym do HoMM mogą przypaść do gustu wielu osobom, natomiast z drugiej, tak dalekie odejście od korzeni może być odebrane jako próba odcinania kuponów od dawnego hitu.

Tak czy inaczej, warto przekonać się na własnej skórze, czy gra jest dla nas, czy też może zupełnie nie trafia do nas jej klimat. W końcu ryzykujemy w najgorszym przypadku tylko kilka minut...

Google Play | Apple App Store | Windows Phone Store

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst