Tech / News

Agnieszka Holland wyreżyseruje 3. sezon House of Cards

486 interakcji
dołącz do dyskusji

Serwis Stopklatka dotarł do bardzo ciekawej informacji. Okazuje się, że kilka odcinków trzeciego sezonu House of Cards zostanie wyreżyserowanych przez Polkę, Agnieszkę Holland.

Polka ma wyreżyserować kilka odcinków serialu. Dokładna liczba nie jest jeszcze znana. Sama reżyserka w rozmowie z serwisem Stopklatka powiedziała, że House of Cards to szekspirowska i operowa wizja polityki, ale można odnieść wrażenie, że twórcy doszli do ściany i sama jest ciekawa dalszego rozwoju przygód Franka Underwooda.

Nie będzie to zresztą debiut Agnieszki Holland w amerykańskiej telewizji. Reżyserka wcześniej pracowała także przy takich serialach, jak chociażby The Killing, Cold Case, czy też The Wire. Zatem praca przy znanym i cenionym serialu nie będzie dla niej niczym nowym.

Takie informacje mogą nas jedynie cieszyć. Nie pozostaje nam nic innego, jak doceniać osiągnięcia innych Polaków i życzyć im dalszych sukcesów. Wiadomość jest o tyle świetna, że Polacy pokochali przygody bezwzględnego Franka Underwooda, więc zawsze dobrze jest usłyszeć, że rodaczka będzie maczać w serialu swoje palce.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst