REKLAMA

Twitter wprowadza opcję wyciszania wybranych profili. Przyda się...

Po krótkich testach Twitter zdecydował się oficjalnie wprowadzić jedną z ciekawszych funkcji - opcję usuwania z naszego timeline'u wpisów osób, których mimo wszystko nie chcemy usuwać z listy śledzonych.

12.05.2014 18.03
Twitter wprowadza opcję wyciszania wybranych profili. Przyda się…
REKLAMA
REKLAMA

Rozwiązanie to jest dużo delikatniejszą formą dotychczas dostępnego "blokowania" wybranych osób. W dalszym ciągu dany użytkownik jest w stanie zobaczyć nasze wpisy, retweetować je, oraz oznaczać je jako ulubione i odpowiadać na nie, natomiast my nie zobaczymy żadnego z jego wpisów, ani żadnej jego aktywności na naszej liście.

twitter block

Opcja blokowania wybranych osób jest dostępna aktualnie dla użytkowników oficjalnych aplikacji na iOS, Androidzie oraz z poziomu przeglądarki (choć tutaj opcja nie jest jeszcze dostępna dla wszystkich) i aby z niej skorzystać wystarczy otworzyć wybrany profil, a następnie kliknąć ikonę ustawień.

REKLAMA

W ten sposób będziemy mogli w końcu budować listy złożone z setek śledzonych osób, jednocześnie zachowując porządek na naszym timeline, nie denerwując nikogo "odśledzeniem", a przy okazji Twitter będzie mógł chwalić się tym, w jak zawrotnym tempie rosną listy użytkowników i pokazywać potencjalnym reklamodawcom, jak aktywne są wszystkie zarejestrowane osoby.

Czas więc skorzystać z tej opcji, bo listę osób, które chciałbym na niej znaleźć mam już przygotowaną od dawna...

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA