REKLAMA

Metalowa obudowa, doskonałe podzespoły i świetny aparat - LG G3 szykuje flagowca na premierę

Po prezentacjach tegorocznych modeli z najwyższej półki przez HTC i Samsunga, w świecie Androida wszyscy z niecierpliwością spoglądają na to, co w ciągu najbliższych dwóch tygodni zaprezentuje inny koreański producent LG, pracujący nad smartfonem G3. Po doświadczeniach z LG G2 oczekiwania są bardzo wysokie, ale wiele wskazuje na to, że firmie może udać się im sprostać.

13.05.2014 09.26
Metalowa obudowa, doskonałe podzespoły i świetny aparat – LG G3 szykuje flagowca na premierę
REKLAMA
REKLAMA

Udostępnione przez LG wideo nie zdradza wprawdzie zbyt wiele, ale zdradza dwie prawdopodobnie najważniejsze nowości. Przede wszystkim nowy flagowy smartfon Koreańczyków będzie mógł nareszcie pochwalić się metalową obudową, zrzucając tym samym niezbyt eleganckie, plastikowe ciuszki. Oprócz tego kamera powinna zaoferować funkcję optycznej stabilizacji obrazu - coś, co w dalszym ciągu nie jest zbyt powszechną cechą w smartfonach. Reszta przesłania z nagrania wideo jest dość trudna do rozszyfrowania, ale nie ma wątpliwości, że to, co udało się z niego do tej pory wyczytać, będzie główną kartą przetargową LG G3 w walce z rynkowymi konkurentami.

Do tej pory wszystkie plotki sugerowały jednak, że LG nie będzie się miało absolutnie czego wstydzić w zestawieniu z resztą. Najnowszy procesor, ekran Quad HD oraz spora bateria, to tylko niektóre elementy, które mają wyróżnić G3. Na razie muszą jednak poczekać na ostateczną weryfikację i potwierdzenie podczas premiery. Nie będziemy musieli na szczęście czekać na nią zbyt długo - zaplanowano ją na wtorek, 27.05.2014.

REKLAMA

Czy wtedy poznamy nowego lidera świata Androida?

Z całą pewnością nikomu by nie zaszkodziło, gdyby tak właśnie się stało.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA