REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Paszport Polsatu w nowym wydaniu - tym razem we współpracy z Plusem

Operator komórkowy Plus, do spółki z Cyfrowym Polsatem oraz Plus Bankiem zaprezentowali dziś nowy program lojalnościowy dla swoich klientów - Paszport Korzyści. PK umożliwi dostęp do zniżek, które można otrzymać u partnerów programu, a także udział w konkursach przygotowanych przez organizatorów. Wraz z Paszportem Korzyści przyznawana jest również specjalna Karta Korzyści. 

13.05.2014
12:58
Paszport Polsatu w nowym wydaniu – tym razem we współpracy z Plusem
REKLAMA
113 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Obecni użytkownicy Plusa, Cyfrowego Polsatu lub Plus Banku, którzy nie zastrzegli zgody na komunikację marketingową, powinni otrzymać odpowiednie zaproszenia do udziału w programie. Wraz z zaproszeniem klienci otrzymają dwie Karty Korzyści - imienną oraz przeznaczoną np. dla innego członka naszej rodziny lub znajomych. Niezbędne będzie zarejestrowanie otrzymanych kart - bez tego nie będą aktywne.

paszport korzyści plus

Za pomocą kart możemy oczywiście dokonywać płatności w dowolnych punktach, jednak w przypadku skorzystania z wybranych punktów partnerskich otrzymamy odpowiedni rabat. Wśród partnerów znajduje się m.in. AXA Assistance, Orlen, Superpolisa.pl, Telepizza oraz sieci sklepów, takich jak abc, Delikatesy Centrum, Euro Sklep, Gama, Groszek i Lewiatan. Zniżki zaczynają się od kilku procent transakcji i kończą nawet na 50% w przypadku Telepizzy.

polsat paszport plus smartdom

Paszport Korzyści pozwoli także obniżyć abonament na dwa sposoby - w programie smartDOM zniżka jest tym większa, im więcej usług zamówimy, natomiast przy płatnościach Kartą Korzyści, od naszej miesięcznej opłaty odliczane będą drobne kwoty. Niestety nie wiadomo jeszcze jak dokładnie działać będzie ten drugi mechanizm - wiadomo jedynie, że zostanie wprowadzony we wrześniu tego roku.

W przypadku samego smartDOMu wprowadzono też nową promocję, gdzie za drugą dokupioną usługę będziemy przez cały okres trwania umowy płacić połowę nominalnego kosztu abonamentu, natomiast po dokupieniu trzeciej, za ostatnią z kompletu zapłacimy już tylko złotówkę.

REKLAMA
polsat paszport plus smartdom

Plus i Cyfrowy Polsat zachęcają także klientów do udziału w programie obiecując możliwość samodzielnego dostosowania specjalnych ofert do naszych potrzeb, organizację licznych konkursów i loterii z nagrodami w postaci np. biletów na koncerty, a także opcją wybrania organizacji dobroczynną, która będzie wspierana przez organizatorów PK. Na liście znajduje się m.in. Fundacja Polsat, Fundacja ORLEN, Fundacja Rodzin Adopcyjnych, GOPR, Fundacja Radia Zet i Towarzystwo Opieki Nad Zwierzętami w Polsce.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA