1. SPIDER'S WEB
  2. Social media
  3. Tech

Mark Zuckerberg kończy dziś 30 lat! Oto życzenia blogerów Spider’s Web!

Mark Zuckerberg kończy dziś 30 lat! Oto życzenia blogerów Spider’s Web!

Dzisiaj, tj. 14 maja 2014 r., pomysłodawca, założyciel i prezes Facebooka Mark Zuckerberg obchodzi okrągłą rocznicę swoich urodzin. 30 lat to nie przelewki. To poważny wiek dla poważnego biznesmana. Blogerzy Spider’s Web przygotowali życzenia dla Marka. Jeśli Wy, Czytelnicy Spider’s Web, chcielibyście się dopisać do tych życzeń, to zapraszamy do komentarzy!

Marcin Połowianiuk: Marku, życzę Ci stu lat i jednego pomysłu na działający algorytm, który w końcu przestanie masakrować jakość zdjęć wrzucanych na Twój portal.

Damian Jaroszewski: Drogi Marku, nie będę się przedstawiał, bo i tak wiesz kim jestem, czym się interesuję i jak spędzam wolny czas. Wiesz o mnie więcej niż ja wiem o Tobie. Życzę Ci, aby Twoi rywale wpadli na genialne pomysły, abyś mógł je od nich kopiować i w ten sposób rozwijać swój serwis. Wszystkiego najlepszego!

Paweł Okopień: Marku wydawaj pieniążki z głową i dbaj o aplikacje mobilne. Przede wszystkim jednak życzę Tobie, aby któryś z Twoich nowych projektów wreszcie wypalił. Po Poke, Home coś wreszcie musi się udać.

Szymon Radzewicz: Drogi Marku, mamy nadzieję, że Oculus Rift wykorzystasz do czegoś więcej, niż dojenia krów i karmienia kurczaczków w rozszerzonej rzeczywistości. Z wyrazami szacunku – wszyscy gracze na świecie.

Piotr Grabiec: Drogi Marku, życzę Ci, żebyś musiał sam korzystać z aplikacji, które piszą Twoi programiści. Chciałbym też, abyś miał więcej prawdziwych znajomych, z którymi chciałbyś pozostawać w kontakcie. Może wtedy zrozumiałbyś, że Edge Rank nie działa do końca tak, jak życzyliby sobie tego użytkownicy.

Maciej Gajewski: Drogi Marku. Życzę Ci, byś nie musiał nigdy korzystać z Windows na komputerze czy telefonie. Wtedy bowiem musiałbyś korzystać z Facebooka za pomocą aplikacji, jakie Twoi programiści stworzyli na platformy Microsoftu. Skutecznie byś się zniechęcił do własnego serwisu i założył konto u konkurencji, a po tym serce mogłoby pęknąć. Życzę Ci jak najlepiej, więc życzę też z całego serca, by żaden Surface czy Lumia nie znalazły się w Twoim otoczeniu.

Dawid Kosiński: Drogi Marku, Życzę Ci tylko, by te wiadomości do Ciebie doszły. Zupełnie inaczej niż wiele z wysyłanych za pomocą stworzonego przez Ciebie serwisu oraz Facebook Messengera.

Przemysław Pająk: Życzę Ci Marku, by algorytmy działały, edge-ranki dowoziły, reklamy się klikały, aplikacje pobierały, a Twe kieszenie się wypychały.

Hubert Taler: Drogi Marku, życzę Ci aby udało Ci się sprawić, że użytkownicy zrozumieją ustawienia prywatności w Twoim serwisie.

Piotr Barycki: We removed the following content you posted or were the admin of because it violates Facebook’s Statement of Rights and Responsibilities:

życzenia

mark zuckerberg