Operatorzy  / News

Krótka piłka: LTE w T-Mobile jeszcze w te wakacje

Picture of the author

Piotr Grabiec był dzisiaj na konferencji zorganizowanej przez T-Mobile na temat usług bankowych. W jej trakcie udało mu się porozmawiać z przedstawicielem operatora, który zdradził kilka szczegółów na temat startu Internetu w standardzie LTE.

Piotr w rozmowie dowiedział się, że LTE w T-Mobile ma działać już w te wakacje. Niestety, dokładna data nie jest jeszcze znana, ale przynajmniej wiemy, że od uruchomianie usługi dzieli nas maksymalnie kilka tygodni, bo jeśli usługa ma być dostępna w wakacje, to powinna zostać uruchomione przed ich rozpoczęciem. Operatorowi zależy na jak największym pokrycie LTE na start, żeby osoby często podróżujące po mieście nie cierpiały z powodu ciągłego przełączania nadajników.

To zdecydowanie dobra wiadomość dla wszystkich abonentów różowego operatora, którzy z pewnością czekali na Internet w standardzie LTE. Oby było to prawdziwe LTE, a nie wolniejsze od 3G. Można też z dużą dozą prawdopodobieństwa założyć, że wraz ze startem LTE pojawią się nowe taryfy. No to czekamy!

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst