REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Krótka piłka: Właśnie wystartował nowy serwis Grupy Allegro, który... nieźle wciąga

Wielu uważa, że treściami, które rządzą Internetem są zdjęcia i grafiki. Nie sposób się z tą tezą nie zgodzić. Wiele zdjęć, grafik, infografik potrafi rozprzestrzeniać się po Internecie w wirusowy sposób. I Grupa Allegro o tym wie.

08.05.2014
17:28
Krótka piłka: Właśnie wystartował nowy serwis Grupy Allegro, który… nieźle wciąga
REKLAMA
REKLAMA

Dosłownie przed chwilą wystartował serwis Infografiki Allegro. Strona znajduje się pod adresem infografiki.allegro.pl i już na starcie oferuje kilkanaście grafik związanych z tematyką zakupową.

Najświeższe i najciekawsze informacje o trendach zakupowych i największej platformie handlowej w Polsce. Poznaj polski e-commerce w liczbach! - takim hasłem Grupa Allegro promuje nowy serwis

Dane zamieszczane na infografikach są dość szczegółowe, a przystępna forma sprawia, że wygodnie się je przyswaja i analizuje.

Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie "po co taki serwis istnieje?", jednak może być on doskonałym źródłem inspiracji zarówno dla klientów, jak i sprzedawców. I o to Grupie Allegro zapewne chodziło.

REKLAMA

Poniżej przykładowa infografika z serwisu infografiki.allegro.pl.

rowery
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA