Gry  / News

Half-Life 3 potwierdzony - tym razem to może nie być dowcip

Siedem lat oczekiwań, plotek, nadziei i rozczarowań sprawiły, że hasło "Half-Life 3 Confirmed" stało się niemal legendarne, a pojawiając się po raz kolejny budzi w graczach raczej śmiech. Mimo wszystko w dalszym ciągu spora grupa ludzi czeka na kolejne doniesienia na temat tej produkcji i być może tym razem doczekali się tych kluczowych, które podała Gamezilla.

Gra słynna z tego, że jej nie ma, ma być - według byłego pracownika Valve i jednego z twórców Counter Strike - w trakcie produkcji, jednak nie zdradził na jakim etapie. Minh miał brać udział projektowaniu elementów, które mogłyby trafić do finalnej wersji gry, ale również i tutaj nie dowiedzieliśmy się ani jakie dokładnie były to elementy, ani skąd jego pewność, że docelowo miały się one znaleźć w HL3.

half life

Jeśli faktycznie Valve zamierza w najbliższej przyszłości wprowadzić Half Life 3 na rynek, to dzisiejsze plotki z całą pewnością wyjdą tytułowi na dobre. W końcu ci, którzy spędzali dni i noce nad nad pierwszą czy drugą częścią (i dodatkami), mogli już dawno o niej zapomnieć.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst