REKLAMA

Flappy Bird wróci w sierpniu, ale to już nie będzie ta sama gra

W lutym tego roku Dong Nguygen usunął swoją grę – Flappy Bird – ze sklepów mobilnych. Teraz w rozmowie z dziennikarką CNBC – Kelly Evans - przyznał, że gra niedługo powróci, ale w nieco zmienionej formie.

15.05.2014 06.00
Flappy Bird wróci w sierpniu, ale to już nie będzie ta sama gra
REKLAMA

Dong Nguygen usunął w lutym Flappy Bird z Google Play i App Store, ponieważ gra była zbyt uzależniająca i deweloper martwił się tym, że ludzie marnują przez niego czas. Poza tym tytuł przysporzył mu zbyt dużego rozgłosu, z czym też nie radził sobie najlepiej. Nie pomogło nawet to, że na samych reklamach wyświetlanych w Flappy Bird potrafił zarobić aż 50 tys. dol. dziennie.

REKLAMA
flappy bird punktacja
REKLAMA

Jednak to nie koniec sagi z Flappy Bird. Gra już wkrótce powróci. Dong zapowiedział, że ponownie wyląduje ona w sklepach mobilnych już w sierpniu tego roku. Jednak nie będzie to takie samo Flappy Bird, jakie znaliśmy do tej pory. Druga część gry, bo tak chyba należałoby ją nazwać, ma być dużo mniej uzależniająca, a także mieć tryb multiplayer. Niestety, deweloper nie zdradził na czym dokładnie mają polegać zmiany, więc pozostaje nam tylko czekać na ponowną premierę.

Ciekawe, czy gra nadal będzie cieszyć się taką popularnością, w końcu w tzw. międzyczasie powstało mnóstwo klonów Flappy Bird.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA