REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Electronic Arts za darmo udostępnia grę w ramach akcji Specjalny Prezent

Electronic Arts dotrzymał słowa i w ramach akcji Specjalny Prezent udostępnił użytkownikom Origin kolejną darmową grę. Tym razem jest to Plants vs. Zombies: Game of the Year Edition w wersji na Maca oraz komputery PC.

09.05.2014
10:09
Electronic Arts za darmo udostępnia grę w ramach akcji Specjalny Prezent
REKLAMA

By móc cieszyć się produkcją studia PopCap, konieczne jest zarejestrowanie lub zalogownie się w Origin i kupienie jej za... nic. Po kupieniu można, acz nie trzeba, od razu pobrać grę. Zajmuje ona na zaledwie 200 MB miejsca na dysku i niestety nie zawiera polskiej wersji językowej. Tytułem tym naprawdę warto się zainteresować, gdyż cenionego według serwisu Metacritic uzyskał on ocenę 87 punktów na 100 możliwych.

REKLAMA
Plants vs Zombies

Jest to gra taktyczna przeznaczona absolutnie dla każdego. Plants vs. Zombies: Game of the Year Edition to tytuł typowo casualowy, dzięki czemu będzie z niego zadowolony zarówno wieloletni gracz, jak również osoba, która po gry sięgają naprawdę okazjonalnie. Ot, taki bardziej skomplikowany i pecetowy odpowiednik Angry Birds czy Cut the Rope. W dużym uproszczeniu, oczywiście.

REKLAMA
plants vs zombies EA

Tak samo jak w przypadku poprzedniej, dostępnej za darmo jeszcze do wczoraj, gry Dead Space, oferta ta jest ograniczona czasowo. Plants vs. Zombies: Game of the Year Edition będzie dostępne w ofercie Specjalny Prezent do 28 maja 2014 roku. Gdy zniknie z oferty, pojawi się w niej kolejna gra. Nie musicie jednak o tym pamiętać, ponieważ na pewno Wam o tym przypomnimy. Na razie możecie spokojnie usiąść przed komputerem i pomóc roślinkom. W końcu ktoś musi je uratować przed Zombie.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA