REKLAMA

Bardzo ciekawa nowa opcja w Disqus. Będziemy teraz promować Wasze najlepsze komentarze

Wadą zewnętrznego systemu komentarzy jest to, że wydawca serwisu, na którym jest on zainstalowany nie ma wpływu na rozwój jego podstawowej funkcjonalności. Taką opcję, jak wprowadził dziś Disqus wprowadzilibyśmy bowiem na Spider's Web już dawno.

08.05.2014 06.59
Bardzo ciekawa nowa opcja w Disqus. Będziemy teraz promować Wasze najlepsze komentarze
REKLAMA

Od dzisiaj moderatorzy danej społeczności Disqus, czyli w naszym przypadku blogerzy Spider's Web, mają możliwość oznaczania komentarzy jako "wyróżnione komentarze".

REKLAMA
wyróżnione komentarze Disqus, 1

Takie komentarze będą oznaczone specjalnym tłem, co wyróżniać je będzie w strumieniu pozostałych, jednak co ważniejsze - będą one także prezentowane na samym szczycie komentarzowej drabinki, dzięki czemu nikt, kto będzie czytał komentarze ich nie przeoczy.

wyróżnione komentarze Disqus, 2

Niby niewielka to nowość, ale jednak bardzo znacząca. My na Spider's Web doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne są komentarze pod naszymi tekstami, które niejednokrotnie ciekawsze są od samych tekstów. Dzięki tej nowości od Disqus będziemy mieli możliwość promowania najlepszych komentarzy, a przez to także komentujących, z czego skwapliwie będziemy korzystać ku Waszej chwale.

REKLAMA

Komentarze na blogach są solą blogów. Wy komentujecie nas często i gęsto. Nie zawsze jednak są to komentarze wysokiej jakości. Jak zawsze w przypadku dużych serwisów - popularność przyciąga wielu frustratów, hejterów, zazdrośników, czy po prostu złośliwców. Na przykład od kilku dni zmagamy się z pewnym frustratem, który próbuje nam niszczyć fajne dyskusje.

Nas to jednak nie zraża. Będziemy z mozołem eliminować takich złośliwców i ich niecne sprawki. Taka nowość jak ta dzisiejsza od Disqus pośrednio nam w tym pomoże.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA