REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Apple zepsuł transmisję na żywo z premiery LG G3, bo... w jej trakcie ogłosił swoją

Ten wieczór miał należeć do LG, ale zupełnie przypadkowo w dokładnie tym samym czasie postanowiło przypomnieć sobie Apple. Gigant z Cupertino ogłosił, że otwarcie tegorocznej konferencji WWDC będą mogli śledzić przez internet wszyscy zainteresowani. 

27.05.2014
20:12
Apple zepsuł transmisję na żywo z premiery LG G3, bo… w jej trakcie ogłosił swoją
REKLAMA
REKLAMA

WWDC w tym roku będzie miało miejsce w najbliższy poniedziałek, 2. czerwca i rozpocznie się o godzinie 10:00 czasu PDT (19:00 czasu polskiego). Jak zwykle tego, co zaprezentuje Tim Cook z zespołem nie możemy być pewni - Apple obiecuje jednak, że czekają nas naprawdę fascynujące nowości i pozostaje trzymać kciuki, aby faktycznie tak było i czas spędzony na oglądaniu konferencji nie był czasem zmarnowanym. Biorąc pod uwagę plotki - zdecydowanie jest na co czekać.

wwdc
REKLAMA

Inaugurację WWDC14 będą mogli zobaczyć wszyscy posiadający Safari w wersji 4 na Mac OS X v10.6 lub nowszym, użytkownicy sprzętów z iOS 4.2 lub nowszym, posiadacze komputerów z Windowsem i zainstalowanym QuickTime 7 oraz właściciele AppleTV drugiej lub trzeciej generacji z oprogramowaniem w wersji 5.0.2.

Zdjęcie pochodzi z serwisu Shutterstock.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA