AMD, czy to jakiś żart? Tak, i to nawet dwa!

Lokowanie produktu

Może wydawać się, że humor i rynek nowych technologii nie idą ze sobą w parze. Okazuje się jednak, że zasada ta nie działa w przypadku AMD! 

22.05.2014 18.30
AMD, czy to jakiś żart? Tak, i to nawet dwa!

Nie wstydzimy się żartować z siebie i ze swojej pracy, na co dowodem jest ten oto sucharek dotyczący naszej technologii TressFX. Wiecie, tej od pięknie ułożonych włosów Lary Croft w nowym Tomb Raiderze:

Przy okazji, wiecie, że tego Tomb Raidera możecie dostać za darmo kupując nowego Radeona? Pamiętajcie o tym, gdy Wasza druga połówka przyjdzie do domu z całym pakietem odżywek do włosów. Jeśli Wam mało, oto drugi sucharek, tym razem dotyczący piratów:

A konkretnie darmowej gry Pirate 101, do której AMD przygotowało dodatkowe statki nawiązujące do najpopularniejszych producentów części do Twojego peceta. Idealne środki transportu dla geeków i nerdów, którzy nie potrafią twardo stąpać po ziemi.

Obejrzeliście już oba sucharki? Teraz zdradzimy Wam, jak je w sposób przydatny wykorzystać. Wyjmijcie z pralki pranie, powieście je na monitorze i zapętlcie playlistę. Po kwadransie wróćcie po suche ubrania. Najlepsze efekty uzyskuje się na dużym ekranie lub kilku monitorach, na przykład w konfiguracji Eyefinity!

Zdjęcie pochodzi z serwisu Shutterstock.

Lokowanie produktu
Najnowsze