REKLAMA

HTC One M8, Samsung Galaxy S5 i iPad Air taniej nawet o 500 zł? Takie rzeczy tylko w… T-Mobile

Każdy powód, aby obniżyć ceny produktów jest dobry. Operator T-Mobile Polska z okazji majówki, przygotował spore rabaty, którymi objęte zostały również nowe modele smartfonów i tabletów.

30.04.2014 17.07
HTC One M8, Samsung Galaxy S5 i iPad Air taniej nawet o 500 zł? Takie rzeczy tylko w… T-Mobile
REKLAMA
REKLAMA

T-Mobile dla firm aktywnie promuje swoje biznesowe taryfy, w których przez pierwszy rok nielimitowany dostęp do Internetu mobilnego możemy mieć już od 30 zł netto. Zaś w abonamentach Biznes Non Stop znajdziemy sześć taryf, które pozwalają na prowadzenie rozmów bez limitów zarówno w Polsce jak i na terenie Unii Europejskiej.

Najciekawszą ofertą różowego operatora jest jednak majówkowa promocja. Sieć przygotowała obniżki cen wielu hi-endowych smartfonów i tabletów. Rabaty dotyczą również najnowszych urządzeń takich jak Samsung Galaxy S5, HTC One (M8).

tmobile cennik 1

Najciekawiej jednak prezentuje się obniżka cen na iPady Air. Model Cellular (z obsługą kart SIM) z pamięcią 64 GB kupimy teraz taniej o 500 zł brutto - oferta dotyczy abonamentów internetowych Bluconnect Biznes XL oraz XL. Zaś iPad Air Cellular z pamiecią 16 GB jest tańszy o 200 zł.

tmobile cennik 2

Zarówno obniżki cen smartfonów i tabletów wyglądają ciekawie na tle konkurencji. Szybki rzut oka na cenniki firmowe Plusa i Playa wystarczył, aby potwierdzić, że część przecenionych urządzeń, jest obecnie oferowana w T-Mobile w najlepszych cenach.

Kreator taryf biznesowych na stronie Orange nie pokazywał nowych smartfonów HTC i Samsunga. Jednak po chwili natrafiłem na wpis Wojtka Jabczyńskiego, rzecznika Orange, który na swoim blogu poinformował o wprowadzeniu do oferty pomarańczowych zarówno HTC One M8 jak i LG G2 mini. Jabczyński przypomniał również, że w ofercie znajdują się już smartfony: Sony Xperia Z2, Samsunga Galaxy S5 i LG G Flex.

REKLAMA

W rozmowie ze Spider’s Web Wojtek Jabczyński zapewnił, że urządzenia są dostępne zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Jednak czytelnik na blogu rzecznika zwrócił uwagę, że konsultant Orange nie wiedział nic o dostępności np. HTC One M8. Co więcej, ja również nie znalazłem go w konfiguratorze oferty. Rzecznik Orange powiedział, że z jego informacji wynika, iż jeszcze dzisiaj nowe urządzenia powinny trafić do cenników. Zaś do czasu, aż pojawią się we wszystkich kanałach sprzedaży może minąć jeszcze kilkanaście dni.

Wszystkie ceny urządzeń w tekście i grafikach podano w kwotach brutto, zaś wysokości abonamentów w netto.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA