Ależ prezent na weekend! Wrócił Reeder!
Pewnie zainteresuje to niewielką garstkę Czytelników Spider's Web, pewnie jeszcze mniej podzieli mój entuzjazm, ale nie mogę nie napisać o tym, że moja zdecydowanie ulubiona aplikacja desktopowa powróciła do żywych po 9 miesiącach! Reeder 2 na OS X, bo o nim mowa, wreszcie pojawił się w wersji beta.

REKLAMA



