REKLAMA

Facebook Messenger od teraz z opcją przypinania ikon rozmów grupowych do pulpitu

O ile wydany kilka dni temu nowy Facebook Messenger w wersji dla iOS  wprowadził możliwość wygodnego łączenia naszych kontaktów w grupy, o tyle nowa wersja tej samej aplikacji dla Androida przeniosła to rozwiązanie o poziom wyżej, jeszcze bardziej ułatwiając nam komunikację grupową.

03.04.2014 12.05
Facebook Messenger od teraz z opcją przypinania ikon rozmów grupowych do pulpitu
REKLAMA
REKLAMA

Facebook Messenger 4.0 dla Androida oferuje nam wprawdzie niemal dokładnie taką samą opcję - grupowanie dowolnych kontaktów i wyświetlanie ich w wygodny sposób w oddzielnej zakładce, dzięki czemu błyskawicznie możemy skontaktować się z określonymi osobami (np. osobami z pracy, współlokatorami czy rodziną). W przeciwieństwie do iOS, na Androidzie istnieje jednak możliwość wyciągnięcia ikony symbolizującej daną grupę/konwersację poza Messengera i umieszczenie jej bezpośrednio na pulpicie.

nowy-messenger (1)
REKLAMA
nowy-messenger (2)

Po wybraniu opcji "Utwórz skrót" na ekranie głównym naszego telefonu pojawi się ikona z odpowiednim opisem oraz grafiką. W rezultacie, w porównaniu do użytkowników iOS czy innych platform, możemy zaoszczędzić sobie odrobinę czasu, w przypadkach, kiedy go naprawdę potrzebujemy. Nie musimy bowiem uruchamiać Facebook Messengera i przekopywać się przez kolejne zakładki i zapisane przez nas grupy - wystarczy kliknąć na odpowiednią ikonę na pulpicie, co od razu wywoła Dymek Czatu odpowiedniej rozmowy grupowej.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA