Social media  / News

Facebook Messenger od teraz z opcją przypinania ikon rozmów grupowych do pulpitu

O ile wydany kilka dni temu nowy Facebook Messenger w wersji dla iOS  wprowadził możliwość wygodnego łączenia naszych kontaktów w grupy, o tyle nowa wersja tej samej aplikacji dla Androida przeniosła to rozwiązanie o poziom wyżej, jeszcze bardziej ułatwiając nam komunikację grupową.

Facebook Messenger 4.0 dla Androida oferuje nam wprawdzie niemal dokładnie taką samą opcję - grupowanie dowolnych kontaktów i wyświetlanie ich w wygodny sposób w oddzielnej zakładce, dzięki czemu błyskawicznie możemy skontaktować się z określonymi osobami (np. osobami z pracy, współlokatorami czy rodziną). W przeciwieństwie do iOS, na Androidzie istnieje jednak możliwość wyciągnięcia ikony symbolizującej daną grupę/konwersację poza Messengera i umieszczenie jej bezpośrednio na pulpicie.

nowy-messenger (1)
nowy-messenger (2)

Po wybraniu opcji "Utwórz skrót" na ekranie głównym naszego telefonu pojawi się ikona z odpowiednim opisem oraz grafiką. W rezultacie, w porównaniu do użytkowników iOS czy innych platform, możemy zaoszczędzić sobie odrobinę czasu, w przypadkach, kiedy go naprawdę potrzebujemy. Nie musimy bowiem uruchamiać Facebook Messengera i przekopywać się przez kolejne zakładki i zapisane przez nas grupy - wystarczy kliknąć na odpowiednią ikonę na pulpicie, co od razu wywoła Dymek Czatu odpowiedniej rozmowy grupowej.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst