Stało się! Nokia jest już w rękach Microsoftu i... nadal będzie produkować smartfony
Stało się to, co było już nieuniknione. Nokia dzisiaj oficjalnie ogłosiła, że jej część odpowiedzialna za urządzenia i usługi mobilne trafiła w ręce Microsoftu. Czekaliśmy na to kilka miesięcy i chociaż wielu miało nadzieję, że transakcja jednak nie dojdzie do skutku, to dzisiaj stała się faktem.

REKLAMA
