REKLAMA

Programiści to mają klawe życie, a co dopiero jak jest ich trzech

Wiosna obfituje w wiele konkursów dla startupów oraz osób, które mają pomysł na biznes lub wizję własnej aplikacji. Po Agora Startup Fest i Openness Ideas na horyzoncie pojawiło się kolejne ciekawe wydarzenie - dwunastogodzinny pojedynek programistów - EPAM Hackthon.

17.04.2014 18.21
Programiści to mają klawe życie, a co dopiero jak jest ich trzech
REKLAMA
REKLAMA

Programiści to mają klawe życie. Nie dość, że mogą stosunkowo sprawnie rozwiązać problem z brakiem danej aplikacji na systemie operacyjnym, z którego korzystają, przez własnoręczne jej napisanie, to jeszcze mogą brać udział w wielu niesamowitych konkursach.

Trzech programistów i dwanaście godzin

Najbliższa okazja, aby stanąć twarzą w twarz z innymi programistami i zmierzyć się w morderczym, dwunastogodzinnym konkursie będzie już 26 kwietnia w Krakowie. To w Międzynarodowym Centrum Kultury został zorganizowany pierwszy w Polsce EPAM Hackathon.

Zmierzą się w nim trzyosobowe zespoły, na które czekać będą zadania programistyczne. Konkurs potrwa dwanaście godzin, podczas których zostaną wyłonienie zwycięzcy.

Organizatorem jest EPAM Systems - dostawca rozwiązań w zakresie inżynierii orpogramowania oraz usług IT w Europie Środkowo-Wschodniej.

Potrójne nagrody

REKLAMA

Aby zmierzyć się w konkursie należy do 23 kwietnia, do północy, zarejestrować się na stronie epam-hackathon.com. Następnie 26 kwietnia o godzinie 9.00 trzeba stawić się w MCK w Krakowie. Po dwunastu godzinach poznamy zwycięzców. Zespół, który zajmie pierwsze miejsce otrzyma trzy iPady. Na tych, którzy zajmą drugie i trzecie miejsce czekają kolejno trzy czytniki Kindle i trzy opaski FitBit.

Programiści to mają klawe życie.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA