REKLAMA

Apple naprawia własne błędy - iOS 7.1.1 już jest!

Bez większych zapowiedzi Apple aktualizuje swoje urządzenia z systemem iOS. Osoby oczekujące większych zmian będą zawiedzione, przynajmniej na razie.

22.04.2014 19.08
Apple naprawia własne błędy – iOS 7.1.1 już jest!
REKLAMA
REKLAMA

Po ostatniej całkiem sporej aktualizacji do iOS 7.1 poprawiającej wydajność iSprzętów, uspajnaiającej wygląd oraz dodającej wsparcie dla CarPlay przyszła pora na drobną łatkę. W iTunes i uaktualnieniach systemu pojawiła się wersja iOS 7.1.1 dla iPhone'ów, iPadów oraz iPodów. Aktualizacje do wersji 6.2.2 będącej w rzeczywistości także iOS 7.1.1 doczekał się Apple TV.

W oficjalnej liście zmian nie odkryjemy niczego niezwykle znaczącego. Z pewnością część osób, w tym mnie, zadowoli informacja o poprawie wydajności klawiatury, bo ta po ostatniej aktualizacji miewała problemy. Ponadto naprawiono działanie zewnętrznej klawiatury Bluetooth w momencie, gdy włączona jest funkcja VoiceOver oraz działanie czytnika TouchID dostępnego w iPhone'ie 5S. Zapewne dokonano też kilku drobniejszych poprawek, o których z jakiegoś powodu Apple nie chce informować.

ios 711
REKLAMA

Jest to więc zwykła mało znacząca aktualizacja. Jednak najbardziej zagorzali fani firmy będą grzebać w kodzie w poszukiwaniu jakiś informacji o nadchodzących urządzeniach i funkcjach z iOS 8. Można liczyć, że prace nad nowościami są już na takim etapie, aby część wydanego właśnie systemu została pod nie dostosowana. W ten sposób mogłaby wyciec na przykład rozdzielczość iPhone'a 6.

Czy tak jest dowiemy się dopiero za kilka dni. Na razie użytkownicy iOS którzy borykali się z klawiaturowymi problemami powinni jak najszybciej pobrać nową wersję. A reszta pewnie też prędzej, czy później tego dokona.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA