Tech  / News

2 czerwca poznamy nowy iOS i OS X, a może nowego iPhone'a

Apple poinformowało właśnie, że niebawem odbędzie się konferencja firmy z Cupertino. Może to oznaczać tylko jedno: wkrótce zobaczymy kilka nowości z nadgryzionym jabłkiem w logo.

Konferencja Worldwirde Developers Conference odbędzie się w dniach 2-6 czerwca tego roku. Jest to ogromne wydarzenie interesujące nie tylko deweloperów, ale cały świat nowych technologii. Dzieje się tak, ponieważ Apple właśnie podczas tego wydarzenie przedstawia swoje najciekawsze nowości.

W 2009 roku właśnie tam zaprezentowano nowe MacBooki oraz MacBooki Pro, a rok później po raz pierwszy zobaczyliśmy iPhone’a 4. Z kolei dwa lata temu firma Tima Cooka pochwaliła się nowymi MacBookami Air oraz Pro. Teraz wiemy, że możemy spodziewać się zobaczenia zmian w systemach iOS oraz OS X:

- Nie możemy się już doczekać kiedy podzielimy się z nimi (deweloperami - red.) nowymi możliwościami systemów iOS oraz OS X, aby mogli tworzyć nowe generacje świetnych aplikacji.

To jednak zapewne nie wszystko. Niestety, jak to zwykle bywa, Apple jest niezwykle tajemnicze i poza tym nie powiedziało, czego możemy się spodziewać za niemal dwa miesiące. Nowe komputery, smartfony, a może jeszcze coś innego? Tego dowiemy się dopiero za jakiś czas, gdy pojawią się pierwsze przecieki dotyczące tego wydarzenia.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst