REKLAMA

2 czerwca poznamy nowy iOS i OS X, a może nowego iPhone'a

Apple poinformowało właśnie, że niebawem odbędzie się konferencja firmy z Cupertino. Może to oznaczać tylko jedno: wkrótce zobaczymy kilka nowości z nadgryzionym jabłkiem w logo.

03.04.2014 13.04
2 czerwca poznamy nowy iOS i OS X, a może nowego iPhone’a
REKLAMA

Konferencja Worldwirde Developers Conference odbędzie się w dniach 2-6 czerwca tego roku. Jest to ogromne wydarzenie interesujące nie tylko deweloperów, ale cały świat nowych technologii. Dzieje się tak, ponieważ Apple właśnie podczas tego wydarzenie przedstawia swoje najciekawsze nowości.

REKLAMA

W 2009 roku właśnie tam zaprezentowano nowe MacBooki oraz MacBooki Pro, a rok później po raz pierwszy zobaczyliśmy iPhone’a 4. Z kolei dwa lata temu firma Tima Cooka pochwaliła się nowymi MacBookami Air oraz Pro. Teraz wiemy, że możemy spodziewać się zobaczenia zmian w systemach iOS oraz OS X:

REKLAMA

To jednak zapewne nie wszystko. Niestety, jak to zwykle bywa, Apple jest niezwykle tajemnicze i poza tym nie powiedziało, czego możemy się spodziewać za niemal dwa miesiące. Nowe komputery, smartfony, a może jeszcze coś innego? Tego dowiemy się dopiero za jakiś czas, gdy pojawią się pierwsze przecieki dotyczące tego wydarzenia.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA