Social media  / News

Oskary wygrał... Samsung?

107 interakcji
dołącz do dyskusji

Jeśli wyznacznikiem popularności zdjęcia ma być liczba jego dalszych udostępnień to, prezydent Obama został właśnie zdetronizowany przez Oskary i Samsunga.

Jeszcze kilka godzin temu najpopularniejszym zdjęciem typu selfie było to z tweeta Obamy, który po ogłoszeniu wyników wyborów cieszył się wraz z żoną z kolejnych czterech lat sprawowania urzędu.

Było dużo retweetów (udostępnień) i lajków. Jednak rekord ten został pobity. Podczas oskarowej gali Ellen DeGeneres wrzuciła do Sieci tweeta, który krąży po internetach z nieprawdopodobną prędkością. Oskarowe selfie pobiło nawet tweeta Obamy. Zresztą zobaczcie sami.

Gdzie tu Samsung? To teraz kadr prezentujący Bradleya trzymającego telefon, którym robione było najgorętsze zdjęcie w Sieci.

samsung

Note 3 okazał się być we właściwym czasie i w odpowiednim miejscu. Tym sposobem Koreański gigant miał również swoje pięć minut podczas oskarowej gorączki.

Jednak wieść gminna niesie, że obecność Samsunga Galaxy Note 3 w rękach Ellen, a w zasadzie Bradleya nie była przypadkowa. Serwis Marketingland.com przeanalizował tweety aktorki i zauważył, że zwykła ona tweetować z iPhone'a. Robiła to nawet za kulisami oskarowej gali. Jednak w ostatniej chwili niespodziewanie przerzuciła się na Androida. Przypadek? Nie sądzę.

A oto dowód, że Polacy również oglądali rozdanie Oskarów.

kurski oskary
przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst