1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Tech
  4. Spiders Web

Expertcen.pl - nowa porównywarka produktów na polskim rynku partnerem Spider's Web Testuje

Miło mi poinformować, że Spider's Web podjął współpracę z Expertcen.pl - nową porównywarką produktów na polskim rynku z wielkimi ambicjami. W ramach tej współpracy, Expertcen.pl zostało partnerem naszego działu Spider's Web Testuje.

Expertcen.pl – nowa porównywarka produktów na polskim rynku partnerem Spider’s Web Testuje

Expertcen.pl to nowy, ambitny projekt na trudnym polskim rynku porównywarek cenowych. Serwis jest częścią Grupa Sanoma - jednej z największych europejskich firm działających w branży mediowej i edukacyjnej. Sanoma tworzy i rozwija marki działające w wielu kategoriach, w tym głównie: e-commerce, prasa, telewizja, radio. Sanoma rozwija także kilkadziesiąt serwisów i projektów internetowych w całej Europie. Współpracuje z blisko 10 tys. profesjonalistów. Na wielu rynkach medialnych Sanoma jest bezdyskusyjnym liderem rynkowym, jak chociażby w rodzimej Finlandii, a także w Holandii i Belgii.

Expertcen_pl

Expertcen.pl ma ambicję bycia przewodnikiem po zakupach online Polaków.

Zakupy w Internecie są częścią naszego życia. Codziennie wydajemy tu pieniądze, spełniamy marzenia swoje i najbliższych. Dlatego dobrze wiedzieć, że każdy wybór wspiera sprawdzony doradca. Kiedy inni porównują ceny, Expertcen.pl porównuje także produkty - najlepsze, starannie dobrane, zawsze w korzystnych cenach. Takie, które warto porównać, by wybrać najlepszą ofertę.

Jako pierwsza porównywarka cen w Polsce, Expertcen.pl oferuje pełen serwis w technologii RWD, automatycznie dostosowując rozmiar strony do dowolnego urządzenia mobilnego. Dzięki temu, oferty Partnerów Expertcen.pl są prezentowane w wygodny sposób, bez konieczności instalowania aplikacji i bez wyświetlania mobilnej wersji serwisu, często bardziej uciążliwej w obsłudze i z niepełną funkcjonalnością.

expertcen – tablety

W ramach współpracy ze Spider's Web, Expertcen.pl obejmuje patronat na działem Spider's Web Testuje. W widgecie działu na stronie głównej Spider's Web pojawia się branding Expertcen.pl, podobnie jak we wszystkich recenzjach publikowanych na łamach naszego bloga.

To zresztą jedynie początek. Docelowa współpraca obejmuje znacznie głębszą integrację Expertcen.pl ze Spider's Web.

Wkrótce na łamach naszego bloga szczegółowo przedstawimy naszego nowego partnera, jak również jego matczyną spółkę - Sanoma.

Lokowanie produktu