1. Spider's Web
  2. Technologie

Układy AMD Embedded Solutions są tak małe, że bardzo łatwo ich nie zauważyć

Lokowanie produktu

Mówiąc „komputer” zazwyczaj mamy na myśli laptopa lub skrzynkę stojącą pod biurkiem. Okazuje się jednak, że komputerami jest też mnóstwo mniej spektakularnych, ale równie użytecznych maszyn. W wielu z nich znajdują się układy AMD.

23.03.2014
18:03
Układy AMD Embedded Solutions są tak małe, że bardzo łatwo ich nie zauważyć

AMD Embedded Solutions to właśnie miniaturowe układy APU składające się z procesora, karty graficznej i kilku innych modułów, między innymi odpowiedzialnych za łączność. Są one używane między innymi na tablicach informacyjnych, automatach do gier, urządzeniach medycznych, automatach do gier, terminalach, maszynach sterujących i ogromnej liczbie innych urządzeń, które choć zawierają elementy elektroniczne, to nie uważamy ich za szczególnie inteligentne.

Krótko mówiąc, we wszystkich sprzętach, które potrzebują bardzo energooszczędnego i niezbyt wydajnego procesora. Następnym razem idąc miastem spróbuj rozejrzeć się i tym samym przekonać się, w jak wielu miejscach można zastosować tego typu układy. Bardzo łatwo można sobie wtedy uświadomić, z jak ogromną liczbą komputerów stykamy się każdego dnia.

Lokowanie produktu
Najnowsze